UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

Про компанію

OmniLink — спеціалізований постачальник телекомунікаційного обладнання і високотехнологічних рішень для операторів зв'язку і інтернет провайдерів України.

Компанія OmniLink була заснована в 2009 році і за цей час побудувала надійні партнерські відносини із замовниками та всесвітньо відомими виробниками обладнання і рішень: Extreme Networks, Cisco Systems, Juniper Networks, Huawei, Ericsson, Alcatel-Lucent, D-Link, Ruby-Tech, ZyXeL, Linksys, Arista Networks, Xtramus, Edge-Core, TP-Link, Tellabs, MikroTik, Menara Networks, Ubiquity і це ще не повний перелік. OmniLink постійно розширює і адаптує номенклатурний асортимент залежно від потреб ринку. Крім того, компанія пропонує оптичні модулі і аксесуари власної торгової марки OmniOptic, які вже встигли позитивно себе зарекомендувати на території України.

Портфель пропозицій OmniLink включає наступні продукти і рішення:

 • оптичний кабель;
 • пасивні оптичні компоненти мережі; 
 • системи ущільнення каналів;
 • оптичні модулі;
 • комутатори доступу;
 • комутатори агрегації і ядра;
 • медіаконвертори;
 • мультиплексори;
 • магістральні маршрутизатори;
 • маршрутизатори і точки доступу;
 • системи IP-телефонії;
 • системи мережевої безпеки;
 • сервера і інфраструктурні рішення;
 • устаткування для кабельного TV.

Компанія OmniLink ставить перед собою два основних завдання:

 1. Забезпечити замовника максимумом рішень "з одних рук": від патч-корда до магістрального маршрутизатора.
 2. Задати замовникам можливість розробляти, впроваджувати, оптимізувати і забезпечувати найрізноманітніші та найякісніші сервіси своїм клієнтам, при цьому мінімізуючи бізнес-витрати.

Завдяки великому досвіду і високій кваліфікації, фахівці OmniLink завжди готові надати експертну оцінку і запропонувати кращі інтелектуально продумані рішення, що максимально відповідають завданням провайдерів різного масштабу. Насьогодні співпрацю з нами вибирають інтернет провайдери з усієї України, серед яких як національні оператори, так і невеликі домашні мережі.

Наші фахівці готові до проведення аудитів, проектування і розробки дизайну, планування і модернізації мереж оператора зв'язку. Ми надаємо сервіс тестування обладнання/рішення, а також послугу виїзду нашого технічного консультанта безпосередньо на майданчик замовника для запуску і налаштування обладнання.

OmniLink веде активну маркетингову політику та бере участь у розвитку інтернет галузі в країні. З 2011 року компанія є засновником щорічного форуму Telecom Summit, а в 2012 році виступила одним із засновників традиційного заходу для зустрічі учасників телекомунікаційного ринку України — Telecom Fiesta, и до сьогодення є однією із його організаторів. OmniLink також входить до складу Інтернет Асоціації України.

Така позиція дозволяє нам бути максимально ближче до клієнтів, розширює можливості спілкування і виявлення проблемних питань галузі, щоб вчасно реагувати і бути першими в задоволенні потреб провайдерів.

Ми завжди відкриті до діалогу і раді співпраці! 

  
З повагою, колектив OmniLink
  Приєднуйтесь до нас   

 

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 07.03.2017

  Міжнародний жіночий день

  Ці дівчата! Вони постійно вимагають до себе уваги, чекають на компліменти, плачуть через дрібниці, сміються без причини та перешіптуються на нарадах і дуже люблять, коли їм дарують квіти. Можливо ваші знайомі дівчата інші? Але в нас в Omnilink вони саме такі. І ми можемо тільки здогадуватись як вони то все встигають: поєднувати відповідальну роботу, виховання дітей, повсякденні домашні справи та всі ці пустощі. Тому ми відверто ними захоплюємося...

 • 14.02.2017

  Закохані у життя!

  Хтось називає це вигадкою письменників та кінорежисерів, хтось легендами середньовіччя, а хтось небезпечним для життя психічним розладом. А ми просто знаємо — кохання існує. І хоча ми всі різні — у нас різні цілі, різні думки та турботи, але ми ніколи не забуваємо для кого ми будуємо цілі, ким займаємо свої думки та через кого вигадуємо собі турботи. Та нам те тільки й потрібно, бо немає більшого задоволення, ніж робити кохану людину щасливою....

 • 08.02.2017

  Нова партія медіаконверторів

  Компанія Омнілінк УА з радістю повідомляє, що наш склад поповнився новою партією медіаконверторів...

Всі новини