UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

Статті

Розумна економія: будуємо рівень доступу провайдера бюджетно

Зниження вартості будівництва і розвитку мережі — природне бажання власників і керівників підприємств, що надають доступ в Інтернет. Як досягти істотного зниження вартості активного обладнання, не втративши конкурентоспроможності за якістю послуг? Для того, щоб знайти таке рішення, необхідно знайти найбільш витратні категорії обладнання і ділянки мережі, розглянути вимоги до цих ділянок та знайти альтернативні економічні рішення, які відповідають таким вимогам.

детальніше »

Рівень доступу: топології і обладнання

Часто доводиться стикатися з проблемами, що виникають в мережах провайдерів Інтернет і великих організаціях. В одних випадках проблема вирішується просто і швидко, в інших — складно і довго. Іноді вирішення проблеми обходиться "малою кров'ю", іноді — вимагає багато часу, вкладень і робочого часу. Велика частина "важких" у вирішенні проблем пов'язано із спочатку необдуманою побудовою мережі. У таких випадках, як правило, потрібна повна перебудова мережі, яка передбачає значних витрат. У цій статті викладено різні варіанти побудови операторської мережі і варіанти приведення наявної мережі до ефективної топології. Оскільки найдинамічніше зараз розвивається технологія Ethernet to home, мова піде саме про неї.

детальніше »

Підсилення оптичних сигналів

Технології спектрального ущільнення, зокрема CWDM і DWDM, дозволили провайдерам і операторам зв'язку розширити пропускну спроможність наявних мереж і позбавили від необхідності фінансувати розширення інфраструктури ВОЛЗ. У сегментах мережі, в яких відстані між вузлами невеликі, домінуючу позицію зайняли пасивні системи спектрального ущільнення. Потужності передавачів і чутливості приймачів оптичних трансиверів вистачає для забезпечення працездатності системи і компенсації загасання у волокні і на компонентах системи.

детальніше »

Будова мультиплексорів/демультиплексорів CWDM, їх різновиди

Оптичні мультиплексори/демультиплексори (MUX/DEMUX) призначені для об'єднання (ущільнення) окремих каналів CWDM (DWDM) в груповий сигнал для одночасної їх передачі по одному оптичному волокну на передавальній стороні, а також для їх розділення (демультиплексування) на приймальній стороні.

детальніше »

Сучасні лазери

Напівпровідникові лазери лежать в основі сучасних систем передачі даних. Ці прилади з високим коефіцієнтом корисної дії перетворюють електричну енергію у світлове випромінювання. Залежно від потужності системи, ККД може варіюватися від 40 до 85%. Іттербієвий лазер з довжиної хвилі 1,26 мкм має ефективність майже 82%. Сучасні напівпровідникові лазери у великих кількостях застосовуються в телекомунікаційному обладнанні для ВОЛЗ і поєднують в собі одночасно генератор несучої хвилі і модулятор.

детальніше »

Технологія FTTx

Все більше зростає інтерес до розгортання мереж доступу з можливістю надання абонентові широкосмугового каналу зв'язку. Причиною даного інтересу є швидке зростання вимог до смуги пропускання мереж зв'язку, обумовлене появою нових широкосмугових послуг. До таких послуг можна віднести послуги для бізнесу (відеоконференц-зв'язок, дистанційне навчання, телемедицина) та розважальні послуги (відео за запитом, цифрове мовлення, HDTV, on-line ігри і т. ін.). Тому для надання економічно вигідного рішення для задоволення зростаючих потреб в хід йдуть не зовсім звичні технології.

детальніше »

З'єднання оптичних волокон

Для з'єднання оптичних волокон використовуються оптичні роз'єми і нероз'ємні з'єднання (зварювання) волокон.

детальніше »

Зварювання оптичних волокон, нероз'ємні з'єднання

Нероз'ємне з'єднання постійно сполучає два волокна і може бути механічним і зварним.

детальніше »

Оптичні роз'єми

На ринку представлена велика кількість спеціалізованих оптичних роз'ємів. Волоконно-оптичні роз'єми доступні в двох типорозмірах: роз'єми стандартного розміру (SC, FC) і мініатюрні оптичні роз'єми (LC). Існують оптичні роз'єми, які можуть з'єднати як одно, так і декілька волокон.

детальніше »

Оптичний бюджет ВОЛЗ

З поширенням технологій спектрального ущільнення (CWDM і DWDM) і пасивних оптичних мереж (PON) в мережах компаній ми все частіше чуємо вираз "оптичний бюджет" (енергетичний потенціал лінії). Раніше це поняття використовувалося в основному організаціями, що здійснюють проектування і монтаж ВОЛЗ. Впровадження CWDM і PON змусили згадати про "оптичний бюджет" і експлуатуючі організації.

детальніше »

Сторінка: 2 1

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 07.03.2017

  Міжнародний жіночий день

  Ці дівчата! Вони постійно вимагають до себе уваги, чекають на компліменти, плачуть через дрібниці, сміються без причини та перешіптуються на нарадах і дуже люблять, коли їм дарують квіти. Можливо ваші знайомі дівчата інші? Але в нас в Omnilink вони саме такі. І ми можемо тільки здогадуватись як вони то все встигають: поєднувати відповідальну роботу, виховання дітей, повсякденні домашні справи та всі ці пустощі. Тому ми відверто ними захоплюємося...

 • 14.02.2017

  Закохані у життя!

  Хтось називає це вигадкою письменників та кінорежисерів, хтось легендами середньовіччя, а хтось небезпечним для життя психічним розладом. А ми просто знаємо — кохання існує. І хоча ми всі різні — у нас різні цілі, різні думки та турботи, але ми ніколи не забуваємо для кого ми будуємо цілі, ким займаємо свої думки та через кого вигадуємо собі турботи. Та нам те тільки й потрібно, бо немає більшого задоволення, ніж робити кохану людину щасливою....

 • 08.02.2017

  Нова партія медіаконверторів

  Компанія Омнілінк УА з радістю повідомляє, що наш склад поповнився новою партією медіаконверторів...

Всі новини