UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

Медіаконвертери

Пристрої для перетворення оптичного сигналу в електричний або навпаки. Відрізняються швидкістю передачі даних, дальністю передачі даних, типом волокна (многомод або одномод), типом оптичного коннектора (SC, ST, FC, LC і т.д.) та довжиною хвилі.

 

OmniLite MCO-100-20W 13/15

Медіаконвертери OmniLite здійснюють перетворення інтерфейсів "вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну" для мереж Ethernet 10/100BASE-TX і 100base-FX.

детальніше »

OmniOptic MC-MUX-3SFP

Медіаконвертер MC-MUX-3SFP дозволяє на одній довжині хвилі (WDM/CWDM/DWDM) передавати 2 незалежних 1.25G (Ethernet) канала (використовуючи модулі 2,5 Гбіт/с). Таким чином, можна отримати до 16 каналів 1G по одному волокну в схемі ТОЧКА-ТОЧКА (із застосуванням 8-ми канальних мультиплексорів CWDM).

детальніше »

D-Link DMC-G01LC

Медіаконвертер DMC-G01LC перетворює сигнал зі стандарту 100Base-TX/1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 1000BASE-SX/LX Gigabit Ethernet по оптичному кабелю. Використання SFP-порту дозволяє збільшити дальність мережевого з'єднання для різних відстаней в залежності від можливостей обраного SFP модуля.

детальніше »

D-Link DMC-805G

Медіаконвертер DMC-805G перетворює сигнал зі стандарту 1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 1000BASE-SX/LX Gigabit Ethernet по оптичному кабелю. Використання SFP-порту дозволяє збільшити дальність мережевого з'єднання для різних відстаней в залежності від можливостей вибраного SFP-модуля.

детальніше »

D-Link DMC-F20SC-BXD/BXU

Медіаконвертери DMC-F20SC-BXD/BXU здійснюють перетворення інтерфейсів «вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну» для мереж Ethernet 10/100BASE-TX і 100BASE-FX. Пристрої дозволяють одночасно передавати і отримувати сигнали на довжинах хвиль 1310 нм і 1550 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.

детальніше »

D-Link DMC-805X

Медіаконвертер DMC-805X перетворює сигнал зі стандарту 10G CX4 на сигнал 10G SFP+. DMC-805X оснащений слотом SFP + для оптичних модулів, які вибираються користувачем, і розширює мережеве з'єднання для різних відстаней в залежності від можливостей SFP + модуля. DMC-805X - це високопродуктивний медіаконвертер 10G, який дозволяє збільшити відстань для серверів, оснащених мережевими картами CX4 або старими 10G комутаторами з портами 10G CX4.

детальніше »

TP-Link MC220L

Медіаконвертер MC220L використовується для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з витою парою 1000Base-T і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE802.3ab 1000Base-T і IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, медіаконвертер MC220L призначений для використання з мультимодовим/одномодовим оптоволоконним кабелем, що підключається за допомогою роз'ємів SC/LC.

детальніше »

Planet FT-806 A/B

Медіаконвертер Planet FT-806 використовує технології Fast Ethernet 100Base-FX (оптоволокно) і 10 /100Base-TX (екранована вита пара) для перетворення середовища. Підтримує вибір режимів роботи half-duplex (полудуплекс) і full-duplex (повний дуплекс). Медіаконвертер автоматично налаштовується на найшвидший режим роботи, який підтримується підключеним до нього обладнанням, пов'язаним з портом UTP (екранованої витої пари).

детальніше »

D-link DMC-1000 Медіаконвертерне шасі

Шасі дозволяє встановлювати відразу декілька медіаконвертерів в стійку разом з мережевим обладнанням, для якого необхідно перетворити середовище передачі даних. Використання шасі забезпечує економію простору і дозволяє оптимізувати розміщення кабелю. У комплект постачання шасі входить блок живлення. Також можна встановити резервний блок живлення.

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини