UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магистральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

Оптичні модулі GBIC модулі

gbic

Модулі GBIC призначені для передачі даних по двох оптичних волокнах на швидкості 1,25 Гбіт/с на відстані від 550 метрів до 120 км. Дані модулі використовуються для створення дуплексних з'єднань передачі даних Ethernet, Fiber Channel і вставляються в відповідні комутатори, маршрутизатори, які мають порт GBIC. Технологія цифрової діагностики параметрів DDM в цих модулях не підтримується.

Моделі GBIC модулів:

  • 1G RJ45
  • 1G SC
  • 1G WDM

Основні характеристики:

  • Сумісний з Telcordia (Bellcore) GR-468-CORE
  • Повністю відповідає специфікації IEEE-802.3
  • Сумісний з Gigabit Interface Converter Specification Rev.5.5
  • Підтримує ANSI специфікацію для додатків оптичного каналу до 1.06 Гб / с
  • Робоча температура: від - 40 ℃ до + 85 ℃
  • Живлення: + 3.3V або + 5V
  • Робочі довжини хвиль: 850/1310/1550нм, типи випромінювачів: VCSEL /FP/DFB, багатомодове або одномодове оптичне волокно
  • Оптичний роз'єм Duplex SC підтримує гаряче підключення
  • Лазери 1 класу відповідно до стандарту IEC 60825-1
  • RoHS сумісні

Виробник: OmniOptic

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

  • 07.03.2017

    Міжнародний жіночий день

    Ці дівчата! Вони постійно вимагають до себе уваги, чекають на компліменти, плачуть через дрібниці, сміються без причини та перешіптуються на нарадах і дуже люблять, коли їм дарують квіти. Можливо ваші знайомі дівчата інші? Але в нас в Omnilink вони саме такі. І ми можемо тільки здогадуватись як вони то все встигають: поєднувати відповідальну роботу, виховання дітей, повсякденні домашні справи та всі ці пустощі. Тому ми відверто ними захоплюємося...

  • 14.02.2017

    Закохані у життя!

    Хтось називає це вигадкою письменників та кінорежисерів, хтось легендами середньовіччя, а хтось небезпечним для життя психічним розладом. А ми просто знаємо — кохання існує. І хоча ми всі різні — у нас різні цілі, різні думки та турботи, але ми ніколи не забуваємо для кого ми будуємо цілі, ким займаємо свої думки та через кого вигадуємо собі турботи. Та нам те тільки й потрібно, бо немає більшого задоволення, ніж робити кохану людину щасливою....

  • 08.02.2017

    Нова партія медіаконверторів

    Компанія Омнілінк УА з радістю повідомляє, що наш склад поповнився новою партією медіаконверторів...

Всі новини