UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магистральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

Оптичні модулі QSFP+ модулі

QSFP+ — промисловий стандарт модульних компактних мережевих трансиверів, що застосовуються в високошвидкісних мережах передачі даних. QSFP служить інтерфейсом між платою мережного пристрою (мережевої карти, комутатора, маршрутизатора) і трансівером, найчастіше перетворює електричний сигнал в оптичний для передачі по оптоволокну. QSFP підтримується безліччю виробників і дозволяє використовувати швидкості передачі даних від 40 Гбіт/с і більше (4 канали по 10 Гбіт/с кожен).

Моделі QSFP + модулів:

  • SR
  • LR

Основні характеристики QSFP+ модулів SR:

  • Підтримує швидкості до 41.25 Gbps;
  • Довжина хвилі Tx: 850нм;
  • Підтримка Digital Diagnostic Monitoring (DDM);
  • Підтримка «гарячої» заміни;
  • Максимальна дальність зв'язку 100м;
  • VCSEL лазер і PIN приймач;
  • MPO connector;
  • Напруга живлення 3.3В;
  • Робоча температура 0 ... 70 ° C

Основні характеристики QSFP+ модулів LR:

  • Підтримує швидкості до 41.25 Gbps;
  • Підтримка Digital Diagnostic Monitoring (DDM);
  • Підтримка «гарячої» заміни;
  • Максимальна дальність зв'язку 10км;
  • DFB лазер і PIN приймач;
  • Duplex LC connector;
  • Напруга живлення 3.3В;
  • Робоча температура -20 ... + 65 ° C
  • Потужність випромінювання -4 ... 2dBm
  • Чутливість приймача -11dBm

Виробник:

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

  • 07.03.2017

    Міжнародний жіночий день

    Ці дівчата! Вони постійно вимагають до себе уваги, чекають на компліменти, плачуть через дрібниці, сміються без причини та перешіптуються на нарадах і дуже люблять, коли їм дарують квіти. Можливо ваші знайомі дівчата інші? Але в нас в Omnilink вони саме такі. І ми можемо тільки здогадуватись як вони то все встигають: поєднувати відповідальну роботу, виховання дітей, повсякденні домашні справи та всі ці пустощі. Тому ми відверто ними захоплюємося...

  • 14.02.2017

    Закохані у життя!

    Хтось називає це вигадкою письменників та кінорежисерів, хтось легендами середньовіччя, а хтось небезпечним для життя психічним розладом. А ми просто знаємо — кохання існує. І хоча ми всі різні — у нас різні цілі, різні думки та турботи, але ми ніколи не забуваємо для кого ми будуємо цілі, ким займаємо свої думки та через кого вигадуємо собі турботи. Та нам те тільки й потрібно, бо немає більшого задоволення, ніж робити кохану людину щасливою....

  • 08.02.2017

    Нова партія медіаконверторів

    Компанія Омнілінк УА з радістю повідомляє, що наш склад поповнився новою партією медіаконверторів...

Всі новини