UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

З Днем Конституції України!

27.06.2017

Друзі, вітаємо вас з Днем Конституції! Це визначна для України дата, адже з прийняттям Основного Закону закріплено нашу незалежність та зафіксовано волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Першою вітчизняною конституцією вважається договір гетьмана Війська Запорозького Пилипа Орлика зі старшиною та козацтвом. Тому ми можемо пишатися тим, що ця Конституція, прийнята ще 5 квітня 1710 року, була однією з перших в Європі.

Сьогодні майбутнє України залежить від кожного з нас, то ж давайте працювати на благо України та вірити у її прекрасну долю. Завдяки нашим планам та мужності, мріям та наполегливості падають стіни інертності й відкриваються шляхи, що ведуть нас до справедливого, безхмарного та щасливого майбутнього.

 

P. S. Цікаво, що 28 червня як День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції. Тож Omnilink не буде порушувати Основний закон та нехтувати святкуванням :) Приєднуйтеся!

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 19.09.2017

  Нове надходження OmniLite та OmniOptic (18.09.2017)

  Чергове оновлення асортименту на нашому складі. Поспішайте замовити необхідне!

 • 04.09.2017

  Нові надходження (4.09.17)

  Шановні партнери! До нас на склад надійшло нове обладнання. Замовляйте необхідне!

 • 23.08.2017

  Святкуємо Незалежність!

  Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу — бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях

Всі новини