UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Про компанію

OmniLink — спеціалізований постачальник телекомунікаційного обладнання і високотехнологічних рішень для операторів зв'язку і інтернет провайдерів України.

Компанія OmniLink була заснована в 2009 році і за цей час побудувала надійні партнерські відносини із замовниками та всесвітньо відомими виробниками обладнання і рішень: Extreme Networks, Cisco Systems, Juniper Networks, Huawei, Ericsson, Alcatel-Lucent, D-Link, Ruby-Tech, ZyXeL, Linksys, Arista Networks, Xtramus, Edge-Core, TP-Link, Tellabs, MikroTik, Menara Networks, Ubiquity і це ще не повний перелік. OmniLink постійно розширює і адаптує номенклатурний асортимент залежно від потреб ринку. Крім того, компанія пропонує оптичні модулі і аксесуари власної торгової марки OmniOptic, які вже встигли позитивно себе зарекомендувати на території України.

Портфель пропозицій OmniLink включає наступні продукти і рішення:

 • оптичний кабель;
 • пасивні оптичні компоненти мережі; 
 • системи ущільнення каналів;
 • оптичні модулі;
 • комутатори доступу;
 • комутатори агрегації і ядра;
 • медіаконвертори;
 • мультиплексори;
 • магістральні маршрутизатори;
 • маршрутизатори і точки доступу;
 • системи IP-телефонії;
 • системи мережевої безпеки;
 • сервера і інфраструктурні рішення;
 • устаткування для кабельного TV.

Компанія OmniLink ставить перед собою два основних завдання:

 1. Забезпечити замовника максимумом рішень "з одних рук": від патч-корда до магістрального маршрутизатора.
 2. Задати замовникам можливість розробляти, впроваджувати, оптимізувати і забезпечувати найрізноманітніші та найякісніші сервіси своїм клієнтам, при цьому мінімізуючи бізнес-витрати.

Завдяки великому досвіду і високій кваліфікації, фахівці OmniLink завжди готові надати експертну оцінку і запропонувати кращі інтелектуально продумані рішення, що максимально відповідають завданням провайдерів різного масштабу. Насьогодні співпрацю з нами вибирають інтернет провайдери з усієї України, серед яких як національні оператори, так і невеликі домашні мережі.

Наші фахівці готові до проведення аудитів, проектування і розробки дизайну, планування і модернізації мереж оператора зв'язку. Ми надаємо сервіс тестування обладнання/рішення, а також послугу виїзду нашого технічного консультанта безпосередньо на майданчик замовника для запуску і налаштування обладнання.

OmniLink веде активну маркетингову політику та бере участь у розвитку інтернет галузі в країні. З 2011 року компанія є засновником щорічного форуму Telecom Summit, а в 2012 році виступила одним із засновників традиційного заходу для зустрічі учасників телекомунікаційного ринку України — Telecom Fiesta, и до сьогодення є однією із його організаторів. OmniLink також входить до складу Інтернет Асоціації України.

Така позиція дозволяє нам бути максимально ближче до клієнтів, розширює можливості спілкування і виявлення проблемних питань галузі, щоб вчасно реагувати і бути першими в задоволенні потреб провайдерів.

Ми завжди відкриті до діалогу і раді співпраці! 

  
З повагою, колектив OmniLink
  Приєднуйтесь до нас   

 

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини