UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Статті

Розумна економія: будуємо рівень доступу провайдера бюджетно

Зниження вартості будівництва і розвитку мережі — природне бажання власників і керівників підприємств, що надають доступ в Інтернет. Як досягти істотного зниження вартості активного обладнання, не втративши конкурентоспроможності за якістю послуг? Для того, щоб знайти таке рішення, необхідно знайти найбільш витратні категорії обладнання і ділянки мережі, розглянути вимоги до цих ділянок та знайти альтернативні економічні рішення, які відповідають таким вимогам.

детальніше »

Рівень доступу: топології і обладнання

Часто доводиться стикатися з проблемами, що виникають в мережах провайдерів Інтернет і великих організаціях. В одних випадках проблема вирішується просто і швидко, в інших — складно і довго. Іноді вирішення проблеми обходиться "малою кров'ю", іноді — вимагає багато часу, вкладень і робочого часу. Велика частина "важких" у вирішенні проблем пов'язано із спочатку необдуманою побудовою мережі. У таких випадках, як правило, потрібна повна перебудова мережі, яка передбачає значних витрат. У цій статті викладено різні варіанти побудови операторської мережі і варіанти приведення наявної мережі до ефективної топології. Оскільки найдинамічніше зараз розвивається технологія Ethernet to home, мова піде саме про неї.

детальніше »

Підсилення оптичних сигналів

Технології спектрального ущільнення, зокрема CWDM і DWDM, дозволили провайдерам і операторам зв'язку розширити пропускну спроможність наявних мереж і позбавили від необхідності фінансувати розширення інфраструктури ВОЛЗ. У сегментах мережі, в яких відстані між вузлами невеликі, домінуючу позицію зайняли пасивні системи спектрального ущільнення. Потужності передавачів і чутливості приймачів оптичних трансиверів вистачає для забезпечення працездатності системи і компенсації загасання у волокні і на компонентах системи.

детальніше »

Будова мультиплексорів/демультиплексорів CWDM, їх різновиди

Оптичні мультиплексори/демультиплексори (MUX/DEMUX) призначені для об'єднання (ущільнення) окремих каналів CWDM (DWDM) в груповий сигнал для одночасної їх передачі по одному оптичному волокну на передавальній стороні, а також для їх розділення (демультиплексування) на приймальній стороні.

детальніше »

Сучасні лазери

Напівпровідникові лазери лежать в основі сучасних систем передачі даних. Ці прилади з високим коефіцієнтом корисної дії перетворюють електричну енергію у світлове випромінювання. Залежно від потужності системи, ККД може варіюватися від 40 до 85%. Іттербієвий лазер з довжиної хвилі 1,26 мкм має ефективність майже 82%. Сучасні напівпровідникові лазери у великих кількостях застосовуються в телекомунікаційному обладнанні для ВОЛЗ і поєднують в собі одночасно генератор несучої хвилі і модулятор.

детальніше »

Технологія FTTx

Все більше зростає інтерес до розгортання мереж доступу з можливістю надання абонентові широкосмугового каналу зв'язку. Причиною даного інтересу є швидке зростання вимог до смуги пропускання мереж зв'язку, обумовлене появою нових широкосмугових послуг. До таких послуг можна віднести послуги для бізнесу (відеоконференц-зв'язок, дистанційне навчання, телемедицина) та розважальні послуги (відео за запитом, цифрове мовлення, HDTV, on-line ігри і т. ін.). Тому для надання економічно вигідного рішення для задоволення зростаючих потреб в хід йдуть не зовсім звичні технології.

детальніше »

З'єднання оптичних волокон

Для з'єднання оптичних волокон використовуються оптичні роз'єми і нероз'ємні з'єднання (зварювання) волокон.

детальніше »

Зварювання оптичних волокон, нероз'ємні з'єднання

Нероз'ємне з'єднання постійно сполучає два волокна і може бути механічним і зварним.

детальніше »

Оптичні роз'єми

На ринку представлена велика кількість спеціалізованих оптичних роз'ємів. Волоконно-оптичні роз'єми доступні в двох типорозмірах: роз'єми стандартного розміру (SC, FC) і мініатюрні оптичні роз'єми (LC). Існують оптичні роз'єми, які можуть з'єднати як одно, так і декілька волокон.

детальніше »

Оптичний бюджет ВОЛЗ

З поширенням технологій спектрального ущільнення (CWDM і DWDM) і пасивних оптичних мереж (PON) в мережах компаній ми все частіше чуємо вираз "оптичний бюджет" (енергетичний потенціал лінії). Раніше це поняття використовувалося в основному організаціями, що здійснюють проектування і монтаж ВОЛЗ. Впровадження CWDM і PON змусили згадати про "оптичний бюджет" і експлуатуючі організації.

детальніше »

Сторінка: 2 1

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини