UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Статті

Розумна економія: будуємо рівень доступу провайдера бюджетно

Зниження вартості будівництва і розвитку мережі — природне бажання власників і керівників підприємств, що надають доступ в Інтернет. Як досягти істотного зниження вартості активного обладнання, не втративши конкурентоспроможності за якістю послуг? Для того, щоб знайти таке рішення, необхідно знайти найбільш витратні категорії обладнання і ділянки мережі, розглянути вимоги до цих ділянок та знайти альтернативні економічні рішення, які відповідають таким вимогам.

детальніше »

Рівень доступу: топології і обладнання

Часто доводиться стикатися з проблемами, що виникають в мережах провайдерів Інтернет і великих організаціях. В одних випадках проблема вирішується просто і швидко, в інших — складно і довго. Іноді вирішення проблеми обходиться "малою кров'ю", іноді — вимагає багато часу, вкладень і робочого часу. Велика частина "важких" у вирішенні проблем пов'язано із спочатку необдуманою побудовою мережі. У таких випадках, як правило, потрібна повна перебудова мережі, яка передбачає значних витрат. У цій статті викладено різні варіанти побудови операторської мережі і варіанти приведення наявної мережі до ефективної топології. Оскільки найдинамічніше зараз розвивається технологія Ethernet to home, мова піде саме про неї.

детальніше »

Підсилення оптичних сигналів

Технології спектрального ущільнення, зокрема CWDM і DWDM, дозволили провайдерам і операторам зв'язку розширити пропускну спроможність наявних мереж і позбавили від необхідності фінансувати розширення інфраструктури ВОЛЗ. У сегментах мережі, в яких відстані між вузлами невеликі, домінуючу позицію зайняли пасивні системи спектрального ущільнення. Потужності передавачів і чутливості приймачів оптичних трансиверів вистачає для забезпечення працездатності системи і компенсації загасання у волокні і на компонентах системи.

детальніше »

Будова мультиплексорів/демультиплексорів CWDM, їх різновиди

Оптичні мультиплексори/демультиплексори (MUX/DEMUX) призначені для об'єднання (ущільнення) окремих каналів CWDM (DWDM) в груповий сигнал для одночасної їх передачі по одному оптичному волокну на передавальній стороні, а також для їх розділення (демультиплексування) на приймальній стороні.

детальніше »

Сучасні лазери

Напівпровідникові лазери лежать в основі сучасних систем передачі даних. Ці прилади з високим коефіцієнтом корисної дії перетворюють електричну енергію у світлове випромінювання. Залежно від потужності системи, ККД може варіюватися від 40 до 85%. Іттербієвий лазер з довжиної хвилі 1,26 мкм має ефективність майже 82%. Сучасні напівпровідникові лазери у великих кількостях застосовуються в телекомунікаційному обладнанні для ВОЛЗ і поєднують в собі одночасно генератор несучої хвилі і модулятор.

детальніше »

Технологія FTTx

Все більше зростає інтерес до розгортання мереж доступу з можливістю надання абонентові широкосмугового каналу зв'язку. Причиною даного інтересу є швидке зростання вимог до смуги пропускання мереж зв'язку, обумовлене появою нових широкосмугових послуг. До таких послуг можна віднести послуги для бізнесу (відеоконференц-зв'язок, дистанційне навчання, телемедицина) та розважальні послуги (відео за запитом, цифрове мовлення, HDTV, on-line ігри і т. ін.). Тому для надання економічно вигідного рішення для задоволення зростаючих потреб в хід йдуть не зовсім звичні технології.

детальніше »

З'єднання оптичних волокон

Для з'єднання оптичних волокон використовуються оптичні роз'єми і нероз'ємні з'єднання (зварювання) волокон.

детальніше »

Зварювання оптичних волокон, нероз'ємні з'єднання

Нероз'ємне з'єднання постійно сполучає два волокна і може бути механічним і зварним.

детальніше »

Оптичні роз'єми

На ринку представлена велика кількість спеціалізованих оптичних роз'ємів. Волоконно-оптичні роз'єми доступні в двох типорозмірах: роз'єми стандартного розміру (SC, FC) і мініатюрні оптичні роз'єми (LC). Існують оптичні роз'єми, які можуть з'єднати як одно, так і декілька волокон.

детальніше »

Оптичний бюджет ВОЛЗ

З поширенням технологій спектрального ущільнення (CWDM і DWDM) і пасивних оптичних мереж (PON) в мережах компаній ми все частіше чуємо вираз "оптичний бюджет" (енергетичний потенціал лінії). Раніше це поняття використовувалося в основному організаціями, що здійснюють проектування і монтаж ВОЛЗ. Впровадження CWDM і PON змусили згадати про "оптичний бюджет" і експлуатуючі організації.

детальніше »

Сторінка: 2 1

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини