UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

Медіаконвертери Planet FT-806 A/B

Опис

Медіаконвертер Planet FT-806 використовує технології Fast Ethernet 100Base-FX (оптоволокно) і 10 /100Base-TX (екранована вита пара) для перетворення середовища. Підтримує вибір режимів роботи half-duplex (полудуплекс) і full-duplex (повний дуплекс). Медіаконвертер автоматично налаштовується на найшвидший режим роботи, який підтримується підключеним до нього обладнанням, пов'язаним з портом UTP (екранованої витої пари). Якщо комутатор або робоча станція підтримує режим роботи на портах full-duplex, медіаконвертер автоматично переключиться на використання цього режиму, що дозволить забезпечити ефективну пропускну здатність 200 Мбіт/с. Якщо комутатор або робоча станція підтримує тільки half-duplex, медіаконвертер автоматично переключиться на використання цього режиму, що дозволить забезпечити номінальну пропускну здатність 100 Мбіт/с. Для оптоволоконного інтерфейсу режим роботи можна вибрати за допомогою перемикача на медіаконвертері (half/full-duplex). 

Медіаконвертер FT-806 підтримує функцію LFP (Link Fault Pass Through) (LLCF / ЛОП) за допомогою DIP-перемикача. Функція LLCF / LLR допоможе миттєво отримати інформацію при виникненні проблем зв'язку і забезпечити ефективне рішення для контролю за мережею з можливістю автоматичного резервування. DIP-перемикач відключає або включає використання функції LFP.

Основні характеристики

Підтримка стандартів IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
Роз'єми RJ-45 (Auto-MDI/MDI-X) Twisted Pair, EIA568
Оптичний роз'єм з довжиної хвилі:
  • FT-806A20: Tx-1310nm, Rx-1550nm
  • FT-806B20: Tx-1550nm, Rx-1310nm
Швидкість передачі даних TP: 10/100 Мбіт/с
FX: 100 Мбіт/с
Підтримка режиму Duplex Порт TP (мідь) - автоматичний вибір режиму full або half duplex
Порт FX (оптика) - вибір режиму роботи full або half duplex за допомогою DIP-перемикача
Індикація PWR, FX LNK/ACT, FX FDX/COL, TP 100, TP LNK/ACT, TP FDX/COL
Тип оптичного волокна Одномодове (SM)
Тип оптичного конектора  SC
Вихідна потужність -14 ... -8 dBm
Чутливість приймача -31 dBm
Вхідна потужність (max) dBm
Робоча температура 0 ... +50 0С
Температура зберігання -40 ... +70 0С
Розміри 70 x 94 x 26 мм
Вага 0,2 кг (без блоку живлення)

Примітка: медіаконвертери WDM можуть працювати лише в парі ! 

Виробник: Planet

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

  • 19.09.2017

    Нове надходження OmniLite та OmniOptic (18.09.2017)

    Чергове оновлення асортименту на нашому складі. Поспішайте замовити необхідне!

  • 04.09.2017

    Нові надходження (4.09.17)

    Шановні партнери! До нас на склад надійшло нове обладнання. Замовляйте необхідне!

  • 23.08.2017

    Святкуємо Незалежність!

    Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу — бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях

Всі новини