UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Медіаконвертери TP-Link MC220L

Медіаконвертер MC220L використовується для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з витою парою 1000Base-T і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE802.3ab 1000Base-T і IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, медіаконвертер MC220L призначений для використання з мультимодовим/одномодовим оптоволоконним кабелем, що підключається за допомогою роз'ємів SC/LC. Під час передачі та отримання даних по мультимодовому кабелю конвертер працює на довжині хвилі 850 нм, а у випадку використання одномодового кабелю - на довжині 1310 нм.

Серед інших функцій даного пристрою слід зазначити можливість використання медіаконвертера в якості самостійного обладнання (для MC220L не вимагається шасі для кріплення) або разом з 19'' спеціальним шасі TP-LINK з підтримкою Auto MDI/MDI-X для порту ТХ, а також оснащеного світлодіодними індикаторами стану. MC220L дозволяє збільшити довжину оптоволоконного одномодового каналу на відстань до 10 км, а мультимодового - до 0,55 км.

Особливості

  • Швидкість 1000 Мбіт/с в повнодуплексному режимі для обох портів ТХ і FX
  • Підтримка auto MID/MID-X для порту ТХ
  • Можливість перемикання режимів Force/Auto transfer для порту FX
  • FX-порт з підтримкою гарячої заміни
  • Дозволяє збільшити дальність прокладки мультимодового волоконного кабелю до 0,55 км, а одномодового - до 10 км
  • Світлодіодні індикатори, що дозволяють швидко і зручно відстежувати активність мережі

Характеристики

Cтандарти і протоколи IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Порти 1 Gigabit SFP port
1 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
WDM TX (передача) Многомодовий/одномодовий SFP-модуль
Інтерфейс 1000BASE-FX Многомодовий/одномодовий SFP модуль
LED індикатори PWR, LINK, RX
Блок живлення Зовнішній блок живлення
Безпека та рівень випромінювання FCC, CE
Вологість (робочий режим) 10% ~ 90% без конденсації
Вологість (режим зберігання) 5% ~ 90% без конденсації
Основні функції Повнодуплексний контроль потоку (IEEE 802.3x)
Збільшення довжини протяжності оптоволоконного каналу до 0,5 км при використанні 50/125 мкм оптоволокна
Довжина хвилі Залежить від модуля SFP, який використовується
WDM RX (прийом) UTP кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
Інтерфейс 1000BASE-T UTP кабель категорії 5, 5e (максимум 100 м)
EIA/TIA-568 100Ω STP (максимум 100 м)
Розмір ( Ш х Д х В ) 94.5 х 73 х 27 мм
Максимальна споживана потужність 3,95 Вт
Температура експлуатації 0 ℃ ~ 40 ℃
Температура зберігання -40 ℃ ~ 70 ℃



Виробник: TP-Link

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

  • 14.03.2019 новини компанії

    Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

    Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

  • 21.01.2019 новини технологій

    Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

    Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

  • 21.12.2018 новини компанії

    Новинки від Mikrotik

    Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини