UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

PON EPON OmniOptic OLEP-1G-ONU-ZT

Оптичний абонентський термінал (ONU) EPON OmniOptic OLEP-1G-ONU-ZT

Опис

EPON ONU OmniOptic  OLEP-1G-ONU-ZT (Чіпсет ZTE ZX279125) призначений для використання в пасивних оптичних мережах (PON) в якості абонентського термінала. EPON ONU OLEP-1G-ONU-ZT відповідає вимогам стандартів IEEE802.3ah, YD/T1475-2006 та CTC2.0/2.1. ONU має один порт 10/100/1000 Ethernet (роз’єм RJ-45) для підключення обладнання абонента та оптичний порт SC/PC для підключення до пасивної оптичної мережі. Головними перевагами є підтримка високої пропускної здатності до 1Гбіт/с, а також сумісність з пристроями OLT ZTE, BDCOM, Huawei.

Особливості

- Обмеження швидкості на порту, керування шириною смуги пропускання передачі даних

- Сумісність зі стандартом IEEE802.3ah

- Відстань передачі до 20 км

- Підтримка динамічного розподілу смуги пропускання (DBA)

- Підтримка автоматичного пошуку ONU

- Віддалене оновлення програмного забезпечення ONU

- Підтримка VLAN

- Підтримка сигналізації відключення живлення ONU, що полегшує визначення проблем на лінії

- Підтримка захисту від Broadcast Storm

- Підтримка ACL (Layer-3) та SNMP для гнучкого налаштування фільтра пакетів даних ACL

- Конструкція, що зменшує вірогідність електричного пробою

- Мережеве керування EMS по SNMP

 Основні конкурентні характеристики

-  Підтримка функції виявлення мережевих петель

-  Підтримка IP-TV

-  Підтримка Multicast VLAN

-  Підтримка призначення адреси керування

-  Підтримка Port Security

-  Просте підключення в уже наявну мережу PON

Інтерфейс і світлодіодні визначення

Індикатор

Опис

1

LAN

Статус LAN порта

Вкл: Ethernet з’єднання нормальне

Мерехтить: данні передаються через Ethernet

Викл: Ethernet з’єднання не встановлене

2

LOS

Сигнал EPON

Вкл: Оптична потужність нижче чутливості приймача

Викл: Сигнал нормальний

3

PON

Визначення ONU

Вкл: OLT успішно визначено

Мерехтить: Процес пошуку OLT

Викл: OLT не знайдено

4

PWR

Живлення

Вкл: живлення підключене

Викл: живлення відключене

 Специфікація

Параметр

Характеристики

Порти

PON порт

1 EPON оптичний порт

1000BasePX-20+ стандарт

Симетричний 1.25 Gbps upstream\downstream

SC single-mode оптичне волокно

Поділення до 1:64

Відстань передачі до 20 км

User Ethernet порт

1*10/100/1000М з автоузгодженням

Half\Full duplex mode

RJ-45 роз’єм

Auto MDI\MDI-X

Відстань передачі до 100 метрів

Джерело живлення

12v DC

Керування

Режим керування

Підтримка IEEE802.3 QAM, ONU може керуватися з OLT

Підтримка дистанційного керування через SNMP та telnet

Локальне керування

Функції керування

Моніторинг стану, керування конфігурацією, керування сигналізацією

Керування log-ами

Специфікація

Корпус

Пластик (білий)

Блок живлення

Зовнішній 12V 0.5A AC\DC

Потужність < 3W

Розміри та вага

ШхГхВ 110х70х30

Вага 0,1 Кг

Умови збереження та експлуатації

Робоча вологість: 10%-90% (без конденсату)

Вологість зберігання: 5%-95% (без конденсату)

Виробник: OmniOptic

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини