UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Відзначаємо День Зв'язку!

16.11.2017

Друзі, усіх причетних до створення телекомунікаційного простору, вітаємо з Днем Зв'язку!

Цю дату обрано не випадково, адже саме 16 листопада 1924 року в Харкові в ефір вийшла перша в Україні радіопрограма. Відтоді журналісти та працівники сфери радіо відзначали цей день, а нині до них долучилися телевізійники та представники інтернет-ЗМІ.

Цей день відзначають і фахівці зв'язку, що забезпечують роботу телефонних мереж і таких важливих сьогодні мереж інтернету.

До слова, сьогодні галузь зв'язку та сфера інформатизації України налічує понад тисячу операторів зв'язку, 500 інтернет-провайдерів, 15 тисяч відділень поштового зв'язку, 10 профільних вищих навчальних закладів, які щорічно готують близько 30 тисяч фахівців у сфері телекомунікацій, понад 10 науково-дослідних і проектних інститутів. Завдяки роботі 250 тисяч працівників галузі зв'язку та інформатизації України скорочуються відстані між містами і людьми.

Разом ми творимо Майбутнє. Бо зв'язок — це більше ніж інформація. Це можливість поділитися радістю, почути рідний голос, побачити радісні очі, бути близькими навіть на відстані, розділити сум та поділитися емоціями. Зв'язок —  це можливість заощадити час для гармонійного поєднання навчання, роботи та відпочинку.

Тож ми вітаємо усіх, хто причетний до цього свята і бажаємо Вам рухатись вперед, перемагаючи час та відстань, не зважаючи на карколомні зміни та виклики, модернізувати технічні можливості та включатись в новітні глобальні процеси. А команда OmniLink із радістю Вам у цьому допомагатиме! ;)

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини