UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

Нове надходження обладнання (02.11.17)

02.11.2017

Друзі, на складі нашої компанії поповнення:

Артикул Номенклатура
RB750Gr3 Маршрутизатор hEX (RouterOS L4) with case (EU)
CCR1009-7G-1C-1S+PC Маршрутизатор Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ PC with case
CCR1036-12G-4S Маршрутизатор Cloud Core Router 1036-12G 4S (RouterOS L6) with case (EU)
CCR1036-8G-2S+ Маршрутизатор Cloud Core Router 1036-8G-2S+ (RouterOS L6) with сase (EU)
RB941-2nD Маршрутизатор hAP Lite classic with desktop enclosure (RouterOS_4) (EU)
RB941-2nD-TC Маршрутизатор hAP Lite with tower case (RouterOS L4) (EU)
RB3011UiAS-RM Маршрутизатор RouterBOARD 3011UiAS-RM with 1U rackmount case (EU)
RBSXT-5nDr2 Маршрутизатор SXT "Lite-5" 5Ghz CPE, International version (EU)
CCR1016-12G Маршрутизатор Cloud Core Router 1016 12G (RouterOS L6) with case (EU)
RB952Ui-5ac2nD Маршрутизатор hAP ac lite with case (RouterOS L4), International version (EU)
RB962UiGS-5HacT2HnT Маршрутизатор hAP ac with case (RouterOS L4), International version (EU)

OmniLite, OmniOptic

Артикул Номенклатура
LQ-LR4 Інтерфейсний модуль OmniLite QSFP+ 40G LR 20 Km
LQ-ER4 Інтерфейсний модуль OmniLite QSFP+ 40G LR 40 Km
LS-WGS-3-T13 Інтерфейсний модуль OmniLite SFP WDM 1.25Gbps SC 3km OTM TX=1310 RX=1550
LS-WGS-3-T15 Інтерфейсний модуль OmniLite SFP WDM 1.25Gbps SC 3km OTM TX=1550 RX=1310
LS-WGS-20-T13 Інтерфейсний модуль OmniLite SFP WDM 1.25Gbps SC 20km OTM TX=1310 RX=1550
LS-WGS-20-T15 Інтерфейсний модуль OmniLite SFP WDM 1.25Gbps SC 20km OTM TX=1550 RX=1310
LS-WGS-20-T13R14-LC Інтерфейсний модуль OmniLite SFP WDM 1.25Gbps LC 20km DDM TX=1310 RX=1490
LS-WGS-20-T14R13-LC Інтерфейсний модуль OmniLite SFP WDM 1.25Gbps LC 20km DDM TX=1490 RX=1310
LX-10G-20 Інтерфейсний модуль OmniLite XFP 20km SM 10G Ethernet, 1310, LC
LX-W10G-20-T12 Інтерфейсний модуль OmniLite  XFP WDM 20km LC, 1270
LX-W10G-20-T13 Інтерфейсний модуль OmniLite  XFP WDM 20km LC, 1330
LX-W10G-40-T13 Інтерфейсний модуль OmniLite XFP WDM 40 km, LC, 1330
LX-W10G-40-T12 Інтерфейсний модуль OmniLite  XFP WDM 40km LC, 1270
LSP-10G-03 Інтерфейсний модуль OmniLite SFP+ MM 10Gb 300m
LSP-W10G-40-T12 Інтерфейсний модуль OmniLite SFP+ WDM 40 km, LC, 1270
LSP-W10G-40-T13 Інтерфейсний модуль OmniLite SFP+ WDM 40 km, LC, 1330
LSP-W10G-60-T13 Інтерфейсний модуль OmniLite SFP+ WDM 60 km, LC, 1330
LSP-W10G-20-T12 Інтерфейсний модуль OmniLite SFP+ WDM 20 km, LC, 1270
LSP-W10G-20-T13 Інтерфейсний модуль OmniLite SFP+ WDM 20 km, LC, 1330
LSP-DW10G-80-45ch Інтерфейсний модуль OmniLite SFP+ DWDM 80 km CH45 (1541.35)
OADMD-1x1-32-T-LC Мультиплексор OmniOptic Add/Drop DEMUX 32 Ch  (TUBE), LC connectors
OADMD-1x1-33-T-LC Мультиплексор OmniOptic Add/Drop DEMUX 33 Ch 1550,92nm (TUBE), LC connectors
OADMD-1x1-44-T-LC Мультиплексор OmniOptic Add/Drop DEMUX 44 Ch 1542,14nm (TUBE), LC connectors
OADMD-1x1-45-T-LC Мультиплексор OmniOptic Add/Drop DEMUX 45 Ch 1541,35nm (TUBE), LC connectors
OADMD-1x1-35-T-LC Мультиплексор OmniOptic Add/Drop DEMUX 35 Ch 1549,32nm (TUBE), LC connectors
OADMD-1x1-36-T-LC Мультиплексор OmniOptic Add/Drop DEMUX 36 Ch 1548,51nm (TUBE), LC connectors
OADMD-1x1-58-T-LC Мультиплексор OmniOptic Add/Drop DEMUX 58 Ch 1531,12nm (TUBE), LC connectors
OADMD-1x1-60-T-LC Мультиплексор OmniOptic Add/Drop DEMUX 60 Ch 1529,55nm (TUBE), LC connectors 
OLSP-CAB-TWIN2 Кабель OmniOptic SFP+ 10G Twinax Cable 2M 

Поспішайте замовити необхідне обладнання!

тел.: (044) 359 07 70
e-mail: sale@omnilink.com.ua
www.omnilink.com.ua
www.facebook.com/OmniLink.LLC

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини