UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Огляд чотирьох типів 100G QSFP28 оптичних трансиверів

25.05.2018

Наразі існує декілька форм-факторів для оптичних трансиверів 100G, а саме CFP/CFP2/CFP4, CXP та QSFP28.

З них, як основний для ліній 100G, ринок обрав форм-фактор QSFP28. Ми зосередимося на чотирьох типах трансиверів 100G QSFP28, а саме:

  • 100GBASE-SR4 QSFP28
  • 100GBASE-PSM4 QSFP28
  • 100GBASE-LR4 QSFP28
  • 100GBASE-CWDM4 QSFP28

Трансивери 100GBASE-SR4 QSFP28

100GBASE-SR4 QSFP28 – це паралельний трансивер 100G, що дає збільшену щільність портів та загальну економію коштів.

Цей повнодуплексний 100G оптичний трансивер являє собою чотири незалежних передавальних та приймальних канали пропускної здатності 25Gbps кожний для агрегації швидкості передачі даних в 100Gbps на відстань до 100 метрів по багатомодовому волокну (MMF) OM4. Він перетворює паралельні електричні вхідні сигнали на паралельні оптичні сигнали за допомогою керованого масиву VCSEL (поверхнево-випромінюючий лазер з вертикальним резонатором).

Модуль передавача працює з вхідними електричними сигналами, сумісними з рівнями загальної логіки (CML, common mode logic). Модуль приймача перетворює паралельні оптичні вхідні сигнали через матрицю фотодетекторів у паралельні електричні вихідні сигнали. Вихідні електричні сигнали приймача також сумісні за напругою з рівнями CML.

Трансивери 100G QSFP28 PSM4

            Трансивер 100GBASE-PSM4 QSFP28 – паралельний одномодовий 100G трансивер з оптичним конектором MTP/MPO. Він використовує 8 волокон (4 для передачі та 4 для прийому сигналу), кожен з яких передає 25 Гбіт/с, в результаті чого сумарна швидкість передачі даних становить 100 Гбіт/с на відстань до 500 метрів по одномодовим оптичним волокнам (SMF). Принцип роботи трансивера 100G QSFP28 PSM4 майже той самий, що й в 100G QSFP28 SR4. Єдина різниця – PSM4 працює по волокнах SMF, а SR4 – по волокнах MMF.

Трансивери 100G QSFP28 LR4

            Трансивер 100GBASE-LR4 QSFP28 конвертує чотири вхідних електричних сигнали по 25 Гбіт/с в чотири оптичні сигнали LAN WDM (Wavelength Division Multiplexing, спектральне ущільнення) та мультиплексує їх у єдиний (композитний) сигнал. На стороні приймача модуль демультиплексує оптичний вхід 100 Гбіт/с на 4 канали оптичних сигналів WDM, а потім перетворює їх на 4 вихідні електричні канали. Центральні довжини хвиль сигналів LAN WDM – 1295.56, 1300.05, 1304.58 та 1309.14 nm, за рекомендацією IEEE 802.3ba. Трансивер 100GBASE-LR4 QSFP28 забезпечує використання на дистанціях до 10км по одномодовому волокну. У специфікації заявлено підтримку FEC (forward errorcorrection, попередня корекція помилок), за нею трансивери 100GBASE-LR4 можуть бути як із підтримкою FEC, так і без неї.

Трансивер 100GBASE-CWDM4 QSFP28

Трансивер 100GBASE-CWDM4 QSFP28 – це повнодуплексний оптичний трансивер 100G QSFP28, що забезпечує високошвидкісну передачу даних на швидкості 100 Гбіт/с на 2 км по одномодовому волокну. Передавач перетворює чотири ланки послідовних електричних сигналів на оптичні. Оптичні сигнали з чотирьох лазерів мультиплексуються та зв’язуються з волокном за технологічним стандартом LC. Оптичні сигнали розроблені відповідно до специфікацій CWDM4 MSA. На приймаючому боці чотири вхідні довжини хвилі розділяються оптичним демультиплексором на чотири відокремлені канали. Специфікацією закладена підтримка FEC в обов’язковому порядку.

У табличці нижче наведено відмінності чотирьох типів трансиверів 100G QSFP28. 

Тип трансивера

Інтерфейс

Відстань передачі

100G SR4 QSFP28

MTP/MPO-12

100m, 8 волокон MMF

100GBASE-PSM4 QSFP28

MTP/MPO-12

500m, 8 волокон SMF

100G LR4 QSFP28

LC duplex

10km, 2 волокна SMF

100GBASE-CWDM4 QSFP28

LC duplex

2km, 2 волокна SMF

Спочатку потрібно прояснити для себе кожен тип, а потім вибрати той, який найкраще підходить для Вашої мережі та задачі.

Виникають запитання? Звертайтеся – наші менеджери дадуть вичерпну консультацію та допоможуть із вибором оптимального обладнання саме для Ваших потреб.

тел.: (044) 359 07 70
e-mail: sale@omnilink.com.ua
www.omnilink.com.ua
www.facebook.com/OmniLink.LLC

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини