UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

OmniLink підтверджує статус Extreme Networks Silver Partner

09.06.2017

У червні компанія OmniLink підтвердила статус Extreme Networks Silver Partner, черговий раз підкріпивши свою експертизу успішно складеними сертифікаційними екзаменами.

ExtremeNetworksамериканська телекомунікаційна компанія, щоз 1996 року пропонує мережеві рішення відповідно до вимог сучасного мобільного світу. Продукти Extreme Networks дозволяють будувати провідні та безпровідні конвергентні мережі різного масштабу в напрямках Enterprise, Data Center та Service Provider.

У своєму портфоліо компанія має конкурентні рішення для побудови сучасних Data Center мереж, включаючи найбільш масштабовану та інноваційну CLOS/IP Fabric/Spine-and-Leaf L3-архітектуру з VXLAN overlay.

Представникам сервіс-провайдерів важливо знати, що ExtremeNetworks пропонує L3 комутатори з функціоналом MPLS P/PE: L3VPN, L2VPN – Carrier Ethernet E-LINE, E-TREE, E-LAN в MEF-термінології. Це лінійка Extreme Summit Series: x460g2, x480, x670g2, x770.

ExtremeNetworks– лідер у просуванні новітніх стандартів Ethernet провайдерського класу, таких як PBB, PBB-TE, E-NNI, та має безліч відкритих патентів.

Крім того, ця компанія пропонує повний набір програмного забезпечення для моніторингу, управління та аналітики провідних і безпровідних мереж, який не лише охоплює всі продукти компанії, а й має підтримку third-party вендорів.

OmniLink багато років успішно співпрацює з Extreme Networks. Підтверджений статус Silver Partner вкотре підкреслює високий рівень довіри виробника до фахівців нашої компанії, чия кваліфікація дозволяє пропонувати українським інтернет-провайдерам та операторам зв’язку найкращі рішення відповідно до поставлених завдань. Ми постійно нарощуємо свою експертизу, продовжуємо пильнувати за інноваціями та бути серед перших у їх тестуванні і впровадженні на ринку телекомунікаційних послуг України.

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини