UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

OmniLink.UA – Срібний Спонсор Telecom Ukraine

18.08.2017

Компанія Омнілінк УА отримала статус Срібного Спонсора конференції Telecom Ukraine, що проходитиме 8-12 вересня в Одесі.

Сьогодні Telecom Ukraine – одна із найвагоміших телекомунікаційних подій в Україні. Конференція об’єднує профільні асоціації, громадські організації, представників національних регуляторів та влади, галузеві вітчизняні та міжнародні підприємства, світових виробників і постачальників сучасного телекомунікаційного обладнання та всіх зацікавлених у розвитку галузі, обміні досвідом і встановленні нових партнерських стосунків.

Наша компанія завжди була серед зацікавлених, тому залюбки скористається можливістю продуктивно провести час у рамках цього заходу.

Крім того, Омнілінк УА традиційно організовує форум Telecom Summit – зручний майданчик для безпосереднього спілкування вендорів з учасниками ринку телекомунікацій. Тут виробники обладнання мають змогу представити свої рішення та свіжі напрацювання, а оператори зв’язку та інтернет провайдери – ознайомитися з новими можливостями, поставити актуальні запитання та поділитися власним досвідом.

Конференція Telecom Ukraine пройде в Одесі 8-12 вересня (готель «Гагарін»)

Форум Telecom Summit відбудеться в рамках TU 9 вересня.

Приєднуйтеся! Реєстрація тут 

 

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини