UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Святкуємо Незалежність!

23.08.2017

Зі святом нас, українці! Ми любимо та шануємо нашу багатогранну та самобутню державу з неймовірною багатовіковою історією. Пишаємось нашим минулим: високорозвиненою Трипільською культурою, славетними часами Скіфії, бурхливим періодом існування Київської Русі та героїчною добою козацтва.

І хоча кожен трактує історію та історичні події по різному, але не можна не визнати, що дата 24 серпня 1991 р. втілила в собі давнє прагнення українського народу до свободи та самовизначення. День незалежності України є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу та відзначається як найголовніше свято нашої країни.

Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу — бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях. Це велика честь і відповідальність перед власним сумлінням і майбутніми поколіннями. Тож нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу та українське походження.

P. S. Друзі, сьогодні неодмінно скористайтеся чудовою нагодою одягти вишиванку та взяти участь у параді, заспівати українських пісень або провести час у колі друзів з традиційними українськими забавами.

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини