UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

Happy SysAdmin Day!

27.07.2017

Ваша мережа безпечна, ваш комп’ютер «літає», принтер друкує без затримок, а телефон справно «тілікає». Як так? Просто ви маєте чудового сисадміна (або, може, цілий відділ ІТ), який підтримує ваше робоче життя, оберігає благополуччя корпоративних мереж і комп'ютерів. Ми пишаємось ними та вітаємо з SysAdmin Day!

Зачекайте... що таке SysAdmin Day? О, це ідеальна можливість віддати належне нашим магам та чарівникам, що в дощ чи в спеку борються зі стихійними катаклізмами, забезпечуючи безпеку ІТ, та гасять технічні пожежі ліворуч і праворуч. Які навіть у телефонній розмові з бухгалтерією, застосовуючи свої навички телепатії, визначають проблему та знаходять оптимальне рішення — перезапустити комп’ютер :)

І сьогодні, в останню п'ятницю липня, всі-всі-всі: адміністратори корпоративних і домашніх мереж, баз даних, поштових систем, програмних комплексів і інші «бійці невидимого фронту» відзначають своє професійне свято. Хоча іноді вас практично не видно на роботі, і мало хто знає вас в обличчя, ми знаємо, що ви існуєте не тільки в віртуальному, але і в реальному світі.

Друзі, вітаємо вас зі святом та бажаємо вам вічних аптаймів, рівних пінгів, безглючного заліза, стабільного конекту, адекватних користувачів і менше «веселих» танців з бубном!

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 19.09.2017

  Нове надходження OmniLite та OmniOptic (18.09.2017)

  Чергове оновлення асортименту на нашому складі. Поспішайте замовити необхідне!

 • 04.09.2017

  Нові надходження (4.09.17)

  Шановні партнери! До нас на склад надійшло нове обладнання. Замовляйте необхідне!

 • 23.08.2017

  Святкуємо Незалежність!

  Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу — бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях

Всі новини