UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Telecom Summit-2017. Як це було

27.09.2017

9 вересня в рамках конференції TelecomUkraine в Одесі традиційно пройшов Telecom Summit – технологічний форум, що піднімає найбільш актуальні для вітчизняної телекомунікаційної галузі теми.

Захід, організований компанією OmniLink.UA, вже сьомий рік поспіль дає можливість учасникам ринку одержати найгарячішу інформацію з перших рук.

Виробники презентують свої розробки та мають змогу отримувати якісний зворотній зв’язок від споживача, аби якнайкраще зрозуміти потребу ринку. У свою чергу, постачальники телекомунікаційних послуг мають змогу поставити запитання та розібратися у практичній цінності впровадження тих, чи інших рішень.

Важливою темою для обговорення на Telecom Summit-2017 були технології та рішення для побудови мереж операторів зв’язку, а саме:

  • Новинки від Extreme Networks – провідного розробника обладнання для мереж Ethernet, котре вирішує найскладніші завданнями в області передачі даних і телекомунікацій.
  • Оновлення рішень з маршрутизації Juniper Networks – ще одного лідера у виробництві мережевого устаткування для інтернет-провайдерів.
  • Надсучасні рішення від Aruba HPE – знаного постачальника інноваційних рішень в області доступу до корпоративних мереж.
  • Сучасні рішення систем зберігання даних для операторських мереж, що відповідають вимогам сьогоднішніх реалій. (Доповідь представника ізраїльської компанії Infinidat, що спеціалізується на випуску СЗД корпоративного класу наступного покоління.)
  • Огляд мережевих рішень для телеком-операторів від компанії Maipu, що пропонує продукцію за напрямками: маршрутизатори, комутатори, бездротові рішення, GPON і хмарні додатки.
  • Бюджетні Wi-Fi SMB рішення для побудови мережі підприємства з реалізацією функції роумінгу та вирішення задачі публічного доступу на базі обладнання Edimax PRO.

 

Не менш актуальними на сьогодні є хмарні рішення і сервіси, а,зокрема, і захист інфраструктури у хмарі. Про нетипові проблеми, які існують в інфраструктурі, що показав аудитор "Petya" розповідав представник українськогопровайдера хмарних сервісів UCloud. Спікер також запропонував чек-лист аудиту інфраструктури і представив хмарні інструменти для захисту інфраструктури підприємства.

Сьогодні гостро постає тема безпеки та фільтрації трафіку у мережах операторів.  Відтак, учасники форуму з цікавістю прослухали доповіді стосовно цього питання, зокрема:

  • Огляд рішень Allot Communicatons – провідного постачальника інтелектуальних рішень керування трафіком для корпоративного і операторського сектору.
  • Сучасні засоби веб-контент-фільтрації та захист від зловмисних програм на базі продукту від Secure Service – української компанії, що спеціалізується на комплексному захисті мережевого трафіку усіх категорій споживачів.
  • «Нова ера кібербезпеки» - доповідь від технічного спеціаліста з рішень безпеки компанії IBM.
  • Захист від кіберзагроз, нові сервіси в мережах операторів від Omega Security Services.

Компанія OmniLink.UA – провідний український постачальник телекомунікаційного обладнання та рішень. За роки роботи ми вибудували надійні партнерські відносини із замовниками та всесвітньо відомими виробниками, серед яких: Extreme Networks, Cisco Systems, Juniper Networks, Huawei, Ericsson, Alcatel-Lucent, D-Link, Ruby-Tech, ZyXeL, Linksys, Arista Networks, Xtramus, Edge-Core, TP-Link, Tellabs, MikroTik, Menara Networks, Ubiquity, тощо.

OmniLink.UA є незмінним організатором Telecom Summit з 2010 року. Як мультивендорний постачальник рішень для сервіс-провайдерів, ми завжди тримаємо руку на пульсі, відслідковуємо тренди та новинки, першими тестуємо останні розробки провідних виробників і хочемо, щоб наші замовники також легко орієнтувалися в перевагах сучасних рішень.

Приєднуйтеся до нас і до зустрічі на Telecom Summit-2018!

Фотозвіт Telecom Summit-2017

Компанія OmniLink.UA

Тел.: +38 (044) 359 07 70

 +38 (093) 395 11 26

e-mail: sale@omnilink.com.ua

 

 

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини