UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Alcatel-Lucent

alu

Компанія була заснована в 1898 році в Ельзасі (Франція) як Compagnie Générale d'Electricité (CGE) і згодом стала одним з лідерів світового ринку телекомунікацій. Штаб квартира компанії була розміщена в місті Париж. У грудні 2006 року керівництвом Alcatel було прийнято рішення про злиття компанії з основним конкурентом — американською компанією Lucent Technologies. Об'єднана і тепер міжнародна компанія стала носити назву Alcatel-Lucent Enterprise.

Alcatel-Lucent бачить своє завдання в тому, щоб зробити життя багатшим і різноманітнішим шляхом корінного перетворення процесів обміну інформацією.

Компанія, яка з моменту свого створення володіла винятковими можливостями по створенню комплексних комунікаційних рішень, ставить собі за мету розвиток взаємовідносин із замовниками і збагачення життєвого досвіду користувачів за допомогою нових можливостей зв'язку.

Досвід, цілеспрямованість, проникливість і інновації — ось основні характеристики Alcatel-Lucent, першого в світі дійсно глобального постачальника комунікаційних рішень, який має самим в галузі портфелем всеосяжних рішень і послуг.

Продукція Alcatel-Lucent:

Alcatel-Lucent

Alcatel-Lucent 7750 SR — це перший масштабований сервісний маршрутизатор IP/MPLS, розроблений і оптимізований для підтримки сучасних послуг віртуальних приватних мереж і інтернет-доступу. Він підтримує різноманітні, економічно вигідні послуги, побудовані на угодах SLA, і дозволяє провайдерам використовувати існуючі мережі IP і IP/MPLS для підвищення своєї конкурентоспроможності в складних ринкових умовах. Новаторська технологія flexible fast path забезпечує гнучкість, підтримку SLA, високу продуктивність і масштабованість.

детальніше »

Alcatel-Lucent

Комутатор Alcatel-Lucent 3-го рівня з 22-ма 1000 Base-Х SFP портами, 2-ма комбо-портами, 2-ма портами 10 Гбіт/с XFP і 2-ма виділеними портами для стекування.

детальніше »

Alcatel-Lucent

Комутатор Alcatel-Lucent 3-го рівня з 20-ма портами 10/100/1000 Base-T, 4-ма комбо-портами, 2-ма XFP портами 10 Гбіт/с і 2-ма виділеними портами для стекування.

детальніше »

Alcatel-Lucent

Комутатор Alcatel-Lucent 3-го рівня з 48-ма портами 10/100/1000 Base-T, 2-ма XFP портами 10 Гбіт/с і 2-ма виділеними портами для стекування.

детальніше »

Alcatel-Lucent

Комутатор Alcatel-Lucent OmniSwitch™ 6850E Stackable LAN Switch (SLS) є гігабітним Ethernet комутатором з можливістю стекування в сімействі продуктів OmniSwitch. Комутатор доступний в 24-х портовій і 48-портовій конфігураціях і забезпечує швидкісну L2 і L3 комутацію одночасно для IPv4 і IPv6.

детальніше »

Alcatel-Lucent

Комутатори Alcatel-Lucent серії OmniSwitch 6900 – компактні платформи з високою щільністю 10 Gbe і 40 Gbe портів, розроблені для високопродуктивних мереж. Ці платформи пропонують неперевершене рішення для хмарних і віртуальних дата-центрів нового покоління як комутатори Top of Rack, а також як ядро/агрегація каналів зв'язку.

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини