UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Alcatel-Lucent

alu

Компанія була заснована в 1898 році в Ельзасі (Франція) як Compagnie Générale d'Electricité (CGE) і згодом стала одним з лідерів світового ринку телекомунікацій. Штаб квартира компанії була розміщена в місті Париж. У грудні 2006 року керівництвом Alcatel було прийнято рішення про злиття компанії з основним конкурентом — американською компанією Lucent Technologies. Об'єднана і тепер міжнародна компанія стала носити назву Alcatel-Lucent Enterprise.

Alcatel-Lucent бачить своє завдання в тому, щоб зробити життя багатшим і різноманітнішим шляхом корінного перетворення процесів обміну інформацією.

Компанія, яка з моменту свого створення володіла винятковими можливостями по створенню комплексних комунікаційних рішень, ставить собі за мету розвиток взаємовідносин із замовниками і збагачення життєвого досвіду користувачів за допомогою нових можливостей зв'язку.

Досвід, цілеспрямованість, проникливість і інновації — ось основні характеристики Alcatel-Lucent, першого в світі дійсно глобального постачальника комунікаційних рішень, який має самим в галузі портфелем всеосяжних рішень і послуг.

Продукція Alcatel-Lucent:

Alcatel-Lucent

Alcatel-Lucent 7750 SR — це перший масштабований сервісний маршрутизатор IP/MPLS, розроблений і оптимізований для підтримки сучасних послуг віртуальних приватних мереж і інтернет-доступу. Він підтримує різноманітні, економічно вигідні послуги, побудовані на угодах SLA, і дозволяє провайдерам використовувати існуючі мережі IP і IP/MPLS для підвищення своєї конкурентоспроможності в складних ринкових умовах. Новаторська технологія flexible fast path забезпечує гнучкість, підтримку SLA, високу продуктивність і масштабованість.

детальніше »

Alcatel-Lucent

Комутатор Alcatel-Lucent 3-го рівня з 22-ма 1000 Base-Х SFP портами, 2-ма комбо-портами, 2-ма портами 10 Гбіт/с XFP і 2-ма виділеними портами для стекування.

детальніше »

Alcatel-Lucent

Комутатор Alcatel-Lucent 3-го рівня з 20-ма портами 10/100/1000 Base-T, 4-ма комбо-портами, 2-ма XFP портами 10 Гбіт/с і 2-ма виділеними портами для стекування.

детальніше »

Alcatel-Lucent

Комутатор Alcatel-Lucent 3-го рівня з 48-ма портами 10/100/1000 Base-T, 2-ма XFP портами 10 Гбіт/с і 2-ма виділеними портами для стекування.

детальніше »

Alcatel-Lucent

Комутатор Alcatel-Lucent OmniSwitch™ 6850E Stackable LAN Switch (SLS) є гігабітним Ethernet комутатором з можливістю стекування в сімействі продуктів OmniSwitch. Комутатор доступний в 24-х портовій і 48-портовій конфігураціях і забезпечує швидкісну L2 і L3 комутацію одночасно для IPv4 і IPv6.

детальніше »

Alcatel-Lucent

Комутатори Alcatel-Lucent серії OmniSwitch 6900 – компактні платформи з високою щільністю 10 Gbe і 40 Gbe портів, розроблені для високопродуктивних мереж. Ці платформи пропонують неперевершене рішення для хмарних і віртуальних дата-центрів нового покоління як комутатори Top of Rack, а також як ядро/агрегація каналів зв'язку.

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини