UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Arista Networks

Arista Logo

Компанія ОмніЛінк УА є Офіційним партнером Arista Networks, виробника продуктивних комутаторів з високою щільністю портів і мінімальними затримками при передачі даних.

Компанія Arista Networks заснована провідними топ менеджерами і технічними фахівцями Cisco Systems (розробниками комутаторів серій Nexus 7000, 4500, 6500) і Sun Microsystems увійшла в 50-ку найбільш перспективних і швидкозростаючих компаній всієї ІТ індустрії.

Компанія позиціонує свої комутатори для використання в ЦОД, віртуальних і хмарних середовищах для організації високошвидкісного доступу до серверів, а так само як агрегація і ядро ​​сервіс провайдерів широкосмугового доступу.

Всі комутатори Arista Networks працюють з фірмовою операційною системою (ОС) Extensible Operating System (EOS). EOS заснована на платформі Linux, що дає наступні можливості:
- оновлення системи без зупинки роботи комутатора,
- захищеність процесів,
- доступ в Linux утилітам прямо на комутаторі: screen, wireshark, fping і т.д.
- можливість запускати віртуальні машини прямо на комутаторі.

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини