UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

AudioCodes

AudioCodes Ltd. — ізраїльська high-tech компанія, яка проектує, розробляє і продає пристрої для голосового та відео зв'язку, передачі даних по мережах, що працюють в протоколі TCP/IP. AudioCodes є піонером технології VoIP, що поставляє на ринок свої рішення в цій галузі з 1995 року.

Першим успіхом AudioCodes став вибір алгоритму стиснення в якості основи для стандарту ITU-T G.723.1 Міжнародного союзу електрозв'язку (МСЕ). У 1996 році, коли Інтернет і IP-мережі вже набули поширення, передача голосу по IP перестала бути ідеєю і перетворилася в реальність.

У 1996-1997 рр. AudioCodes — вже визнаний лідер пакетної високоякісної передачі голосових повідомлень. Закріплюючи свій успіх, компанія почала розробку і впровадження зв'язку VoIP на базі блейд-сервера. Використання плат CompactPCI дозволило AudioCodes перейти на більш високий рівень передачі даних і забезпечило умова для значного успіху компанії на ринку.

У 1999 році AudioCodes вийшла на біржу NASDAQ (акції NASDAQ: AUDC) і Тель-Авівський (TASE: AUDC) біржу. У 2001 році AudioCodes випустила свій перший медіашлюзи Media Gateway на базі існуючих технологій блейд-сервера і інтегральних схем. За першим аналоговим пристроєм Media Gateway слідує сімейство медіашлюзів, що поєднують аналогові і цифрові інтерфейси. Далі були медіашлюзи більш високої пропускної здатності і медіасервери. До теперішнього часу компанія поставляє на ринок пристрої для багатофункціональних бізнес-шлюзів і IP-телефонії.

Штаб-квартира і дослідницький центр AudioCodes знаходяться в Ізраїлі, в промисловій зоні Airport City, м Лод. Компанія має філії по всьому світу: в Чикаго, Сан-Хосе, парку Research Triangle Park (Північна Кароліна), Сомерсеті (Нью-Джерсі), Бостоні, Майамі (США), Пекіні, Сінгапурі, Нью-Делі, Сеулі, Сіднеї, Мехіко, Буенос-Айресі, Сан-Пауло, Лондоні, Парижі, Москві, Києві, Римі та Франкфурті.

Продукція AudioCodes:

AudioCodes

Audiocodes MediaPack 112 VoIP шлюз для підключення аналогових телефонів (факсів) до систем IP-телефонії. Серія шлюзів AudioCodes MediaPack ідеально підходить для вирішення завдання надання сервісу VoIP для малих / середніх підприємств або об'єднання філій крупної компанії. Голосові шлюзи MP-112 мають 2 аналогових порти FXS, що забезпечують якісну передачу голосу, факсимільних повідомлень, підтримують всі стандартні протоколи управління/сигналізації...

детальніше »

AudioCodes

Audiocodes MediaPack 114 VoIP шлюз для підключення аналогових телефонів (факсів) до систем IP-телефонії або підключення систем IP-телефонії до телефонних мереж загального користування. Випускається в трьох моделях — FXS (підключення аналогової телефонії), FXO (підключення аналогової ТфОП) і FXS / FXO...

детальніше »

AudioCodes

Audiocodes MediaPack 118 VoIP шлюз для підключення аналогових телефонів (факсів) до систем IP-телефонії або підключення систем IP-телефонії до телефонних мереж загального користування. Випускається в трьох моделях — FXS (підключення аналогової телефонії), FXO (підключення аналогової ТфОП) і FXS / FXO...

детальніше »

AudioCodes

Audiocodes MediaPack 124D VoIP шлюз для підключення аналогових телефонів (факсів) до систем IP-телефонії. Широкий спектр підтримуваних протоколів дозволяє використовувати MP-124D для різних додатків VoIP, IP-АТС в якості шлюзу і для виносу аналогових телефонних портів FXS на бік клієнта. Застосування спеціальних алгоритмів передачі трафіку та підтримка розширених телефонних сервісів...

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини