UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

D-Link

d-link

Заснована в 1986 році в Парку Шінчу (Тайвань), компанія D-Link є всесвітньо відомим розробником і виробником мережевого і телекомунікаційного обладнання і пропонує широкий набір рішень для домашніх користувачів, корпоративного сегмента і провайдерів інтернет-послуг.

D-Link пропонує закінчені мережеві і комунікаційні рішення для побудови «цифрового дому», підприємств малого та середнього бізнесу, мереж масштабу робочих груп і підприємств і провайдерів послуг Інтернет. Крім цього, компанія виробляє повний спектр обладнання для створення провідних і безпровідних мереж, широкосмугового доступу, IP-телефонії і мультимедіа-пристроїв.

D-Link володіє патентами і авторськими правами на ряд унікальних розробок, в числі яких комп'ютерні чіпи ASIC, технологічний дизайн, програмне забезпечення та інша інтелектуальна власність. Принципи організації управління виробництвом, які використовуються компанією, відзначені сертифікатом системи менеджменту якості ISO 9001 і сертифікатом системи екологічного менеджменту ISO 14001.

Застосування інноваційних методик і високі вимоги до якості дозволяють компанії випускати високопродуктивні пристрої, що базуються на сучасних стандартах. Йдучи назустріч вимогам споживачів, компанія пропонує найкращі ціни на ринку систем зв'язку в поєднанні з високою якістю пристроїв.

Продукція D-Link:

D-Link

Телефон DPH-150SE оснащений 1 портом WAN, який призначений для підключення до кабельного / DSL-модему або до широкосмугового маршрутизатора. Також даний порт може підключатися до комутатора з підтримкою Рое і одержання живлення через PoE, коли розетки живлення недоступні...

детальніше »

D-Link

Медіаконвертер DMC-G01LC перетворює сигнал зі стандарту 100Base-TX/1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 1000BASE-SX/LX Gigabit Ethernet по оптичному кабелю. Використання SFP-порту дозволяє збільшити дальність мережевого з'єднання для різних відстаней в залежності від можливостей обраного SFP модуля.

детальніше »

D-Link

Медіаконвертер DMC-805G перетворює сигнал зі стандарту 1000BASE-T Gigabit Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 1000BASE-SX/LX Gigabit Ethernet по оптичному кабелю. Використання SFP-порту дозволяє збільшити дальність мережевого з'єднання для різних відстаней в залежності від можливостей вибраного SFP-модуля.

детальніше »

D-Link

Медіаконвертери DMC-F20SC-BXD/BXU здійснюють перетворення інтерфейсів «вита пара - одномодовий оптичний кабель по одному волокну» для мереж Ethernet 10/100BASE-TX і 100BASE-FX. Пристрої дозволяють одночасно передавати і отримувати сигнали на довжинах хвиль 1310 нм і 1550 нм по одному оптичному волокну на відстань до 20 км.

детальніше »

D-Link

Медіаконвертер DMC-805X перетворює сигнал зі стандарту 10G CX4 на сигнал 10G SFP+. DMC-805X оснащений слотом SFP + для оптичних модулів, які вибираються користувачем, і розширює мережеве з'єднання для різних відстаней в залежності від можливостей SFP + модуля. DMC-805X - це високопродуктивний медіаконвертер 10G, який дозволяє збільшити відстань для серверів, оснащених мережевими картами CX4 або старими 10G комутаторами з портами 10G CX4.

детальніше »

D-Link

Шасі дозволяє встановлювати відразу декілька медіаконвертерів в стійку разом з мережевим обладнанням, для якого необхідно перетворити середовище передачі даних. Використання шасі забезпечує економію простору і дозволяє оптимізувати розміщення кабелю. У комплект постачання шасі входить блок живлення. Також можна встановити резервний блок живлення.

детальніше »

D-Link

Серія L3 комутаторів D-Link DXS-3600 включає нові компактні високопродуктивні комутатори, що здійснюють комутацію і маршрутизацію трафіку на швидкості до 10 Гбіт/с. Висота в 1U і можливість вибору напряму вентиляції від задньої частини до передньої або навпаки роблять серію DXS-3600 дуже зручною для використання в дата-центрах, підприємствах і студентських містечках на рівні агрегації.

детальніше »

D-Link

Комутатори нового покоління серії xStack DGS-3620 надають мережам великих підприємств і підприємств малого і середнього бізнесу (SMB) високу продуктивність, гнучкість, безпеку, багаторівневу якість обслуговування (QoS) і можливість підключення резервного джерела живлення. Комутатори забезпечують високу щільність гігабітних портів для підключення робочих місць, оснащені портами SFP і 10 Gigabit SFP+ і підтримують розширені функції програмного забезпечення.

детальніше »

D-Link

Керований комутатор рівня 3+ серії xStack з 12 портами SFP Gigabit Ethernet + 12 комбо-портами 10/100/1000Base-T/Mini GBIC (SFP) + 2 слотами розширення. Відмінне рішення для рівня агрегації, куди сходиться велика кількість оптичних каналів.

детальніше »

D-Link

D-Link DVG-7111S багатофункціональний шлюз, який дозволить підключити невеликий офіс або домашнього користувача до мережі інтернет, а також виступить в ролі голосового шлюзу для підключення одного аналогового телефону до систем IP-телефонії на базі протоколу SIP та мережі традиційної телефонії...

детальніше »

D-Link

DVG-5004S є ідеальним рішенням Інтернет-телефонії для бізнесу. Цей шлюз перетворить голосові дані в пакети для передачі через Інтернет і повністю сумісний з сервісами Інтернет-телефонії SIP. Шлюзи з високою щільністю портів і низькою собівартістю, забезпечують зручність в роботі і гарантують економію коштів компаній, які потребують постійних міжміських і міжнародних ділових дзвінках...

детальніше »

D-Link

DVG-6004S забезпечує підключення IP-мережі до аналогової телефонної лінії POST для передачі голосових даних на звичайні телефони і факси. Пристрій обладнаний 4 портами FXO для підключення до телефонної лінії, 4 портами 10 / 100BASE-TX Ethernet LAN і 1 портом 10/100BASE-TX Ethernet WAN...

детальніше »

D-Link

DVG-2032S/16CORU є ідеальним рішенням Інтернет-телефонії для бізнесу, що динамічно розвивається. Цей шлюз перетворить голосові дані в пакети для передачі через Інтернет і повністю сумісний з сервісами Інтернет-телефонії SIP. Шлюзи з високою щільністю портів і низькою собівартістю, забезпечують зручність в роботі і гарантують економію коштів компаній, які потребують постійних міжміських і міжнародних ділових дзвінків...

детальніше »

D-Link

Комутатор мережевий D-Link DGS-1510-10L / ME / A1A - відмінне рішення для застосування в мережах Metro Ethernet. Комутатор оснащений 8 портами 10/100 / 1000Base-Т і 2 портами 1000Base-X SFP. Захист від статичної електрики забезпечує стійкість до перепадів напруги, а повний набір функцій безпеки і аутентифікації захищає мережу від внутрішніх і зовнішніх загроз.

детальніше »

D-Link

D-Link DES-3526 це комутатор рівня доступу, який підтримує технологію Single IP Management (SIM, управління через єдину IP-адресу). DES-3526 може легко об'єднуватися в стек і налаштовуватися разом з будь-якими іншими комутаторами, що підтримують D-Link Single IP Management.

детальніше »

D-Link

Комутатор DGS-1510-28L/ME – ідеальне рішення для застосування в мережах Metro Ethernet. Комутатор оснащений 24 портами 10/100/1000Base-T і 4 портами 1000Base-X SFP. Захист від статичної електрики забезпечує стійкість до перепадів напруги, а повний набір функцій безпеки і автентифікації захищає мережу від внутрішніх і зовнішніх загроз.

детальніше »

D-Link

Комутатор DGS-1210-12TS/ME є ідеальним рішенням для застосування в мережах Metro Ethernet. Комутатор оснащений 10 портами 1000Base-X SFP і 2 портами 10/100/1000Base-T. Захист від статичної електрики забезпечує стійкість до перепадів напруги, а повний набір функцій безпеки і аутентифікації захищає мережу від внутрішніх і зовнішніх загроз...

детальніше »

D-Link

Комутатор DES-1210-28/ME Metro Ethernet оснащений 24 портами 10/100Base-TX, 2 портами SFP і 2 портами подвійного призначення (dual personality) 10/100/1000Base-T або SFP. Призначений для розгортання мереж Metro Ethernet, даний комутатор виконаний в надійному корпусі і підтримує широкий набір функцій. 24 порти 10/100 Мбіт/с оснащені вбудованим захистом від перенапруги 6 кВ, таким чином, пристрій захищений від займання при зовнішньому пошкодженні електропроводки...

детальніше »

D-Link

Комутатори DES-3200 входять в лінійку керованих комутаторів D-Link рівня 2 серії xStack, призначену для мереж Metro Ethernet (ETTX і FTTX). Комутатори оснащені 8/16/24/48 портами 100Мбіт/с Fast Ethernet, а також 2/4 комбо-портами Gigabit Ethernet/SFP. Комутатор DES-3200-10 / 18 виконаний в корпусі шириною 9 дюймів для настільної установки і оснащений пасивною системою охолодження, яка застосовується при розгортанні мереж ETTH...

детальніше »

D-Link

Серія комутаторів DGS-3120 xStack включає в себе стекові комутатори 2+ рівня, що забезпечують безпечне підключення кінцевих користувачів до мережі великих підприємств і підприємств малого і середнього бізнесу (SMB). Комутатори забезпечують фізичне стекирование, статичну маршрутизацію, підтримку багатоадресних груп і розширені функції безпеки. Все це робить даний пристрій ідеальним гігабітним рішенням рівня доступу. Комутатори серії DGS-3120-24TC / 48TC оснащені 20 або 44 портами 10/100/1000 Мбіт / с Gigabit Ethernet і 4 комбо-портами 1000BASE-T / SFP Gigabit Ethernet...

детальніше »

D-Link

Компанія D-Link розширила лінійку комутаторів DGS-1210/ME, випустивши бюджетний оптичний гігабітний MetroEthernet комутатор DGS-1210-28XS/ME. Новий комутатор, як і решта лінійки пристроїв серії DGS-1210/ME володіє розширеним функціоналом для вирішення завдань мережевої безпеки, включаючи аутентифікацію...

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини