UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Edge-Core

edge-core

Професійний постачальник мережевих рішень, таких як комутатори, пропонує повний спектр обладнання для корпоративного сектора, постачальників телекомунікаційних послуг, абонентського доступу для партнерів по всьому світу. Починаючи від SOHO, SMB і до ринку ЦОД, сервіс-провайдерів, середніх і великих підприємств, Edge-Core має масштабовані, конвергентні мережеві рішення, найкращим чином відповідають потребам клієнтів.

Edge-Core Networks Corporation, Тайвань, як незалежна компанія була створена в 2010 році в результаті виділення в самостійний бізнес мережевого підрозділу Edge-Core Networks Corporation.

Філософією Edge-Core є надання послуг від провідних мереж до бездротових, від периферії (Edge) до ядра (Core). Акцентуючи на комплексних рішеннях, генерації доданої вартості і підтримки реалізацій потенціалу цифрової спільноти, Edge-Core пропонує широкий асортимент, охоплюючи комутатори доступу та агрегації L2 і L3, засоби безпеки, бездротового зв'язку і управління мережами. Комутатори Edge-Core пройшли експертизу Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України і визнані надійними. Їх рекомендовано впроваджувати в мережі з підвищеними вимогами до безпеки інформації, держструктури, що підтверджує відповідний сертифікат (експертний висновок).

Продукція Edge-Core:

Edge-Core

Комутатор ES4612 L3 рівня має 12 портів, з них 8 портів, призначених для SFP модулів (SFP slot) і 4 комбіновані порти 1000Base-T/SFP slot, що дозволяють використовувати гігабітний канал по витій парі або створювати оптичний гігабітний канал із використанням додаткового SFP модуля.

детальніше »

Edge-Core

Комутатор 3-го рівня з 16-ма портами SFP 1000base-X і 8-ма комбо-портами RJ-45/SFP. Найкращий вибір для побудови великих корпоративних мереж, а також мереж для малого і середнього бізнесу. Також передбачено впровадження властивостей QoS для послуг Triple Play. ПЗ комутатора припускає використання IP-кластеризації для створення віртуального стека, який може управлятися як єдине ціле через одну IP-адресу.

детальніше »

Edge-Core

Комутатор 3-го рівня з 16-ма портами SFP 1000Base-X, 8-ма комбо-портами RJ-45/SFP і 2-ма портами XFP 10 Гбіт/с. Найкращий вибір для побудови великих корпоративних мереж, а також мереж для малого і середнього бізнесу.

детальніше »

Edge-Core

Edge-Core ES3510-28T — це комутатор з високою продуктивністю, який об'єднує 10 портів 8 10 / 100Base-Т і 2 комбо Gigabit Ethernet RJ-45 / SFP порту. Порти дозволяють використовувати гігабітний канал по кручений парі або створювати оптичний гігабітний канал із застосуванням додатково SFP модуля. Цей пристрій є прекрасним вибором як для настільного Fast Ethernet підключення, так і для установки в комутаційних шафах...

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини