UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Edge-Core

edge-core

Професійний постачальник мережевих рішень, таких як комутатори, пропонує повний спектр обладнання для корпоративного сектора, постачальників телекомунікаційних послуг, абонентського доступу для партнерів по всьому світу. Починаючи від SOHO, SMB і до ринку ЦОД, сервіс-провайдерів, середніх і великих підприємств, Edge-Core має масштабовані, конвергентні мережеві рішення, найкращим чином відповідають потребам клієнтів.

Edge-Core Networks Corporation, Тайвань, як незалежна компанія була створена в 2010 році в результаті виділення в самостійний бізнес мережевого підрозділу Edge-Core Networks Corporation.

Філософією Edge-Core є надання послуг від провідних мереж до бездротових, від периферії (Edge) до ядра (Core). Акцентуючи на комплексних рішеннях, генерації доданої вартості і підтримки реалізацій потенціалу цифрової спільноти, Edge-Core пропонує широкий асортимент, охоплюючи комутатори доступу та агрегації L2 і L3, засоби безпеки, бездротового зв'язку і управління мережами. Комутатори Edge-Core пройшли експертизу Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України і визнані надійними. Їх рекомендовано впроваджувати в мережі з підвищеними вимогами до безпеки інформації, держструктури, що підтверджує відповідний сертифікат (експертний висновок).

Продукція Edge-Core:

Edge-Core

Комутатор ES4612 L3 рівня має 12 портів, з них 8 портів, призначених для SFP модулів (SFP slot) і 4 комбіновані порти 1000Base-T/SFP slot, що дозволяють використовувати гігабітний канал по витій парі або створювати оптичний гігабітний канал із використанням додаткового SFP модуля.

детальніше »

Edge-Core

Комутатор 3-го рівня з 16-ма портами SFP 1000base-X і 8-ма комбо-портами RJ-45/SFP. Найкращий вибір для побудови великих корпоративних мереж, а також мереж для малого і середнього бізнесу. Також передбачено впровадження властивостей QoS для послуг Triple Play. ПЗ комутатора припускає використання IP-кластеризації для створення віртуального стека, який може управлятися як єдине ціле через одну IP-адресу.

детальніше »

Edge-Core

Комутатор 3-го рівня з 16-ма портами SFP 1000Base-X, 8-ма комбо-портами RJ-45/SFP і 2-ма портами XFP 10 Гбіт/с. Найкращий вибір для побудови великих корпоративних мереж, а також мереж для малого і середнього бізнесу.

детальніше »

Edge-Core

Edge-Core ES3510-28T — це комутатор з високою продуктивністю, який об'єднує 10 портів 8 10 / 100Base-Т і 2 комбо Gigabit Ethernet RJ-45 / SFP порту. Порти дозволяють використовувати гігабітний канал по кручений парі або створювати оптичний гігабітний канал із застосуванням додатково SFP модуля. Цей пристрій є прекрасним вибором як для настільного Fast Ethernet підключення, так і для установки в комутаційних шафах...

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини