UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Ekinops — це провідний постачальник телекомунікаційного обладнання, що спеціалізується на високошвидкісних оптичних транспортних рішеннях нового покоління для провайдерів телекомунікаційних послуг.

Заснована в 2003 році досвідченими фахівцями в області телекомунікацій і передачі даних, Ekinops є постачальником інноваційних рішень для волоконно-оптичних мереж операторського класу, як для операторів, так і для корпоративних мереж. Ekinops пропонує оптичне обладнання систем передачі, яке дозволяє операторам зв'язку надавати рентабельні послуги високошвидкісної передачі даних і вигідні для клієнтів.

Штаб-квартира Ekinops розташована в Ланьон (Західна Франція) з офісами в Парижі, Великобританії, США та Сінгапурі.

Оптична платформа EKINOPS 360: Динамічна багатоцільова транспортна платформа

Динамічна багатоцільова транспортна система Ekinops 360 є оптичним транспортом наступного покоління, яка забезпечує DWDM і CWDM на єдиній платформі, призначеної для використання на міських, регіональних і магістральних мережах.

В основі системи Ekinops 360 лежить запатентована компанією технологія T-Chip ® (Transport-on-a-Chip), яка забезпечує швидке, гнучке і економічне функціонування обладнання, а також дозволяє здійснювати негайне надання сервісу.

Ekinops 360 — це мультисервисна xWDM платформа, що дозволяє передавати будь-який клієнтський трафік від 100 Мбіт/с до 40 Гбіт/c, а незабаром до 100 Гбіт/с. Компанія Ekinops сама виробляє T-Chip® процесори, як наслідок цього, не залежать від виробників компонентів при створенні нових можливостей для платформи Ekinops 360. Ekinops може надавати функціональність, що перевершує доступні на ринку технології, дозволяючи своїм клієнтам бути попереду своїх конкурентів. Нарешті, платформа Ekinops 360 пропонує широкий вибір масштабованих опцій — від підсилювачів, масштабованих за принципом «pay as you grow», до повномасштабних 40-гігабітних рішень з використанням технології ROADM. Масштабуються опції дозволяють клієнтам звести до мінімуму капітальні витрати, а також гнучко розширювати систему в міру збільшення потреб і доходів.

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини