UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Ericsson

Ericsson — провідний світовий постачальник телекомунікаційного устаткування і супутніх послуг для операторів мобільного та фіксованого зв'язку по всьому світу. Устаткування Ericsson використовується в більш ніж 1000 мережах в 180 країнах.

Ericsson розробляє і виробляє високотехнологічні мережеві і програмні рішення для різних індустрій, включаючи телекомунікації, а також є найбільшим постачальником послуг для операторів зв'язку по всьому світу. Ericsson також розробляє програмні і апаратні рішення для корпоративних замовників, в тому числі з інфраструктурних галузей, для кабельних мереж, а також рішення в сфері мобільних платформ і систем електроживлення.

Мережеві рішення Ericsson включають в себе мережі радіодоступу (базові станції для GSM, WCDMA, HSPA, LTE), рішення рівня ядра мережі (комутатори і центри комутації викликів, IP-інфраструктура, IMS, медіа-шлюзи), рішення для транспортних мереж (обладнання для радіорелейного і оптоволоконного зв'язку), а також рішення для фіксованого широкосмугового доступу по мідних і оптоволоконних кабелів. Всі рішення Ericsson забезпечують як високу економічну ефективність вкладень і оптимальну вартість володіння, так і першокласне якість передачі голосу і даних, що дозволяє операторам знижувати витрати на утримання і управління мережею.

Продукція Ericsson:

Ericsson

Маршрутизатор Ericsson 8801 є високопродуктивним ультракомпактним маршрутизатором, призначений в першу чергу для операторів зв'язку.

детальніше »

Ericsson

Сервісні шлюзи сімейства SmartEdge® займають провідне місце в галузі як найбільш передова і повноцінна мультисервісна широкосмугова агрегуюча платформа, що забезпечує розгортання найрізноманітніших модернізованих широкосмугових мереж. Ця платформа була спеціально розроблена і оптимізована для надання мультисервісних послуг Triple Play операторського класу, що включають передачу відео, голосу, даних і інтерактивного контенту.

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини