UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Ericsson

Ericsson — провідний світовий постачальник телекомунікаційного устаткування і супутніх послуг для операторів мобільного та фіксованого зв'язку по всьому світу. Устаткування Ericsson використовується в більш ніж 1000 мережах в 180 країнах.

Ericsson розробляє і виробляє високотехнологічні мережеві і програмні рішення для різних індустрій, включаючи телекомунікації, а також є найбільшим постачальником послуг для операторів зв'язку по всьому світу. Ericsson також розробляє програмні і апаратні рішення для корпоративних замовників, в тому числі з інфраструктурних галузей, для кабельних мереж, а також рішення в сфері мобільних платформ і систем електроживлення.

Мережеві рішення Ericsson включають в себе мережі радіодоступу (базові станції для GSM, WCDMA, HSPA, LTE), рішення рівня ядра мережі (комутатори і центри комутації викликів, IP-інфраструктура, IMS, медіа-шлюзи), рішення для транспортних мереж (обладнання для радіорелейного і оптоволоконного зв'язку), а також рішення для фіксованого широкосмугового доступу по мідних і оптоволоконних кабелів. Всі рішення Ericsson забезпечують як високу економічну ефективність вкладень і оптимальну вартість володіння, так і першокласне якість передачі голосу і даних, що дозволяє операторам знижувати витрати на утримання і управління мережею.

Продукція Ericsson:

Ericsson

Маршрутизатор Ericsson 8801 є високопродуктивним ультракомпактним маршрутизатором, призначений в першу чергу для операторів зв'язку.

детальніше »

Ericsson

Сервісні шлюзи сімейства SmartEdge® займають провідне місце в галузі як найбільш передова і повноцінна мультисервісна широкосмугова агрегуюча платформа, що забезпечує розгортання найрізноманітніших модернізованих широкосмугових мереж. Ця платформа була спеціально розроблена і оптимізована для надання мультисервісних послуг Triple Play операторського класу, що включають передачу відео, голосу, даних і інтерактивного контенту.

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини