UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Extreme Networks

Конвергентні інфраструктурні рішення від Extreme Networks надають широкі можливості для реалізації складних проектів мережевого забезпечення. Передова відкрита архітектура компанії надає безпрецедентний рівень контролю за конвер-гентними мережами для передачі голосу, відео і даних через дротові і бездротові інфраструктури. Рішення Extreme Networks відрізняються високим ступенем доступу, безпеки і прозорістю при найжорсткіших умовах.

Компанія Extreme Networks, штаб-квартира якої розташовується в Санта Кларі в Каліфорнії, була заснована в 1996 р. Extreme Networks є компанією, офіційно зареєстрованої на біржі, яка розробляє, виробляє і встановлює складне устаткування для мереж Ethernet, справляється з найскладнішими завданнями в області передачі даних і телекомунікацій на основі протоколу IP.

За свою історію компанія поставила понад 20 мільйонів портів Ethernet і заснувала свої представництва більш ніж в 60 країнах. Рішення компанії підвищують ефективність роботи мереж, надаючи найсучасніше програмне забезпечення, що дозволяє чітко стежити і контролювати додатки і сервіси. Це допомагає корпоративним підприємствам і постачальникам комунікаційних послуг, що пред'являють високі вимоги до робочих характеристик, забезпечити безпечне і надійне функціонування конвергентної мережі, що підтримує роботу з голосовими додатками, даними і відео. Кращий обмін інформацією забезпечується в мережах з гнучкими, безпечними комунікаційними можливостями, заснованими на стандартних протоколах і забезпечують спільну роботу пристроїв.

Продукція Extreme Networks:

Extreme Networks

Summit X460 — серія маршрутизуючих комутаторів ядра мультисервісної мережі з винятковою щільністю портів 1GE у форм-факторі 1RU і неблокованою матрицею комутації. У одному комутаторі Summit X460 можливо використовувати до 52 портів і до 416 портів в стеку, об'єднуючи комутатори за допомогою 40 Гбіт/с (SummitStack) або 80 Гбіт/с (SummitStack - V80) на відстані до 100 мет

детальніше »

Extreme Networks

Комутатори Extreme Networks серії Summit X670 розроблені для здійснення підтримки критично важливих серверів на підприємствах і "хмарних" дата-центрах. Завдяки наявності 40 GbE аплінк портів комутатори Summit X670 дозволяють оптимізувати розгортання нових серверів з 10GbE інтерфейсами і почати перехід на нове віртуалізоване середовище.

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини