UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Extreme Networks

Конвергентні інфраструктурні рішення від Extreme Networks надають широкі можливості для реалізації складних проектів мережевого забезпечення. Передова відкрита архітектура компанії надає безпрецедентний рівень контролю за конвер-гентними мережами для передачі голосу, відео і даних через дротові і бездротові інфраструктури. Рішення Extreme Networks відрізняються високим ступенем доступу, безпеки і прозорістю при найжорсткіших умовах.

Компанія Extreme Networks, штаб-квартира якої розташовується в Санта Кларі в Каліфорнії, була заснована в 1996 р. Extreme Networks є компанією, офіційно зареєстрованої на біржі, яка розробляє, виробляє і встановлює складне устаткування для мереж Ethernet, справляється з найскладнішими завданнями в області передачі даних і телекомунікацій на основі протоколу IP.

За свою історію компанія поставила понад 20 мільйонів портів Ethernet і заснувала свої представництва більш ніж в 60 країнах. Рішення компанії підвищують ефективність роботи мереж, надаючи найсучасніше програмне забезпечення, що дозволяє чітко стежити і контролювати додатки і сервіси. Це допомагає корпоративним підприємствам і постачальникам комунікаційних послуг, що пред'являють високі вимоги до робочих характеристик, забезпечити безпечне і надійне функціонування конвергентної мережі, що підтримує роботу з голосовими додатками, даними і відео. Кращий обмін інформацією забезпечується в мережах з гнучкими, безпечними комунікаційними можливостями, заснованими на стандартних протоколах і забезпечують спільну роботу пристроїв.

Продукція Extreme Networks:

Extreme Networks

Summit X460 — серія маршрутизуючих комутаторів ядра мультисервісної мережі з винятковою щільністю портів 1GE у форм-факторі 1RU і неблокованою матрицею комутації. У одному комутаторі Summit X460 можливо використовувати до 52 портів і до 416 портів в стеку, об'єднуючи комутатори за допомогою 40 Гбіт/с (SummitStack) або 80 Гбіт/с (SummitStack - V80) на відстані до 100 мет

детальніше »

Extreme Networks

Комутатори Extreme Networks серії Summit X670 розроблені для здійснення підтримки критично важливих серверів на підприємствах і "хмарних" дата-центрах. Завдяки наявності 40 GbE аплінк портів комутатори Summit X670 дозволяють оптимізувати розгортання нових серверів з 10GbE інтерфейсами і почати перехід на нове віртуалізоване середовище.

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини