UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Huawei

logo

Huawei Technologies — світовий лідер в області рішень для мереж зв'язку наступного покоління. Huawei Technologies прагне забезпечити клієнтам максимальний прибуток і потенціал розвитку, надаючи їм нові рішення, створені за індивідуальними вимогами.

Huawei Technologies світовий лідер з постачання телекомунікаційних мереж нового покоління, зараз обслуговує 45 з 50 провідних світових операторів, поряд з одним мільярдом користувачів по всьому світу.

Huawei мають 8 регіональних відділень і близько 100 філій по всьому світу. Регіональне відділення Huawei Technologies по країнах СНД зі штаб-квартирою в Москві було відкрито в 1997 році. За даними на кінець грудня 2010 р, персонал компанії Huawei налічує понад 110 000 чоловік. В середньому, 65% співробітників регіональних представництв є місцевим персоналом. У 10 країнах СНД працюють 24 офіси Huawei Technologies.

Продукція Huawei:

Huawei

Лінійка маршрутизаторів Quidway®NetEngine 40e призначена для побудови P/PE рівня в IP/MPLS магістральних мережах, будівництва IP-мереж операторів послуг, а також ядра міських мереж. NE40E використовує архітектуру розподіленої передачі і неблокуючу фабрику комутації, тим самим забезпечуючи високу надійність, продуктивність, чудову масштабованість і підтримку великого числа сервісів.

детальніше »

Huawei

Мультисервісні шлюзи контролю ME60 характеризуються передусім великою абонентською ємністю, відмінною сумісністю з будь-якими сервісами, а також вбудованими механізмами управління. Виступаючи в якості BRAS мультисервісні шлюзи чудово підходять для операторів, що надають послуги Multi-Play.

детальніше »

Huawei

Серія комутаторів 3-го рівня Huawei S5300 є повнофункціональним рішенням для організації рівня агрегації в операторських мережах, а також рівня доступу для великих корпоративних мереж і центрів обробки даних. Має широкий функціонал, що включає усі необхідні сучасні протоколи і технології, у тому числі OSPF, BGP, PIM, Metro Ethernet, QinQ, розширена підтримка IPv6. Конфігурації пристроїв S5324TP-SI: S5324TP-SI, S5324TP-PWR-SI.

детальніше »

Huawei

Серія комутаторів 3-го рівня Huawei S5300 є повнофункціональним рішенням для організації рівня агрегації в операторських мережах, а також рівня доступу для великих корпоративних мереж і центрів обробки даних. Має широкий функціонал, що включає усі необхідні сучасні протоколи і технології, у тому числі OSPF, BGP, PIM, Metro Ethernet, QinQ, розширена підтримка IPv6. Конфігурації обладнання S5328C: S5328C-SI, S5328C-PWR-SI, S5328C-EI, S5328C-PWR-EI, S5328C-EI-24S.

детальніше »

Huawei

Серія комутаторів 3-го рівня Huawei S5300 є повнофункціональним рішенням для організації рівня агрегації в операторських мережах, а також рівня доступу для великих корпоративних мереж і центрів обробки даних. Має широкий функціонал, що включає усі необхідні сучасні протоколи і технології, у тому числі OSPF, BGP, PIM, Metro Ethernet, QinQ, розширена підтримка IPv6. Конфігурації обладнання S5348TP-SI: S5348TP-SI, S5348TP-PWR-SI.

детальніше »

Huawei

Серія комутаторів 3-го рівня Huawei S5300 є повнофункціональним рішенням для організації рівня агрегації в операторських мережах, а також рівня доступу для великих корпоративних мереж і центрів обробки даних. Має широкий функціонал, що включає усі необхідні сучасні протоколи і технології, у тому числі OSPF, BGP, PIM, Metro Ethernet, QinQ, розширена підтримка IPv6. Конфігурації обладнання S5352C: S5352C-SI, S5352C-PWR-SI, S5352C-EI, S5352C-PWR-EI.

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини