UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Ixia

Компанія Ixia є провідним виробником тестового обладнання для IP мереж. Рішення Ixia допомагають вам впевнено розвивати свій бізнес, забезпечуючи йому надійний і захищений зв'язок із зовнішнім світом. Завдяки продуктам Ixia, ваші клієнти забезпечені найшвидшим і безпечним доступом до нових сервісів і технологій.

Продукти Ixia дають важливу інформацію про роботу мереж і систем, що дозволяє забезпечувати безпечніше надання послуг, швидше виводити нові продукти на ринок, оптимізувати роботу додатків і виробляти більш точну настройку мережевих пристроїв.

Найбільші виробники мережевого обладнання, сервіс-провайдери, комерційні підприємства та урядові організації в усьому світі використовують удостоєні галузевих нагород рішення компанії Ixia для виконання наступних завдань:

  • оцінка і оптимізація продуктивності мережі, перевірка на відповідність стандартам, атестація систем інформаційної безпеки.
  • забезпечення прозорості мережевих додатків і послуг для скорочення часу усунення несправності і глибокого моніторингу продуктивності.
  • захист критично важливих мереж від вразливостей, навчання персоналу виявленню і боротьбі з кібератаками.
  • підвищення продуктивності і безпеки додатків хмарних центрів обробки даних і мережевих сервісів.

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини