UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Ixia

Компанія Ixia є провідним виробником тестового обладнання для IP мереж. Рішення Ixia допомагають вам впевнено розвивати свій бізнес, забезпечуючи йому надійний і захищений зв'язок із зовнішнім світом. Завдяки продуктам Ixia, ваші клієнти забезпечені найшвидшим і безпечним доступом до нових сервісів і технологій.

Продукти Ixia дають важливу інформацію про роботу мереж і систем, що дозволяє забезпечувати безпечніше надання послуг, швидше виводити нові продукти на ринок, оптимізувати роботу додатків і виробляти більш точну настройку мережевих пристроїв.

Найбільші виробники мережевого обладнання, сервіс-провайдери, комерційні підприємства та урядові організації в усьому світі використовують удостоєні галузевих нагород рішення компанії Ixia для виконання наступних завдань:

 • оцінка і оптимізація продуктивності мережі, перевірка на відповідність стандартам, атестація систем інформаційної безпеки.
 • забезпечення прозорості мережевих додатків і послуг для скорочення часу усунення несправності і глибокого моніторингу продуктивності.
 • захист критично важливих мереж від вразливостей, навчання персоналу виявленню і боротьбі з кібератаками.
 • підвищення продуктивності і безпеки додатків хмарних центрів обробки даних і мережевих сервісів.

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини