UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Juniper Networks

Juniper Networks — американська компанія, виробник телекомунікаційного обладнання. Заснована Pradeep Sindhu в 1996 році. Штаб-квартира в Саннівейл (Каліфорнія, Кремнієва долина).

Juniper є одним з лідерів у виробництві мережевого устаткування переважно для інтернет-провайдерів, корпорацій і державного сектору. Компанія пропонує високоякісні пристрої для забезпечення стабільного функціонування та безпеки мережі.

Вироби Juniper достатньо якісні для того, щоб виступати ядром мережі. Це означає, що вони здатні розділяти навантаження по паралельних каналах, швидко перемикатися між основними і резервними каналами, а також, маршрутизувати і коммутувати трафік. Оскільки ядро ​​мережі є основним її елементом, то вимоги, що пред'являються до пристроїв, на яких воно будується, дуже високі. Мережеве обладнання Juniper відповідає цим вимогам.

З моменту створення і до тепер Juniper Networks спеціалізується на розробці обладнання зі швидкісної обробки потокових даних для вищого рівня мережевих рішень. Більшість продуктів компанії використовує мережеві процесори власної розробки, працює під управлінням JUNOS - операційної системи, заснованої на FreeBSD, і містить повний набір POSIX-сумісних команд і інструментів. JUNOS також відома високим ступенем регрес-тестування (три релізи на рік).

Продукція Juniper Networks:

Juniper Networks

Маршрутизатори серії MX — це сімейство високопродуктивних маршрутизаторів Ethernet, які функціонують як універсальна погранична платформа, що здатна забезпечити усі типи сервісів для бізнесу, мобільних і домашніх мереж.

детальніше »

Juniper Networks

Інтерфейсний модуль Juniper SCBE-MX

детальніше »

Juniper Networks

Процесорний модуль Juniper RE-S-2000-4096

детальніше »

Juniper Networks

Процесорний модуль Juniper RE-S-1800X4-16G

детальніше »

Juniper Networks

Інтерфейсний модуль Juniper MPC-3D-16XGE-SFPP

детальніше »

Juniper Networks

Інтерфейсний модуль Juniper MX-MPC3E-3D

детальніше »

Juniper Networks

Інтерфейсний модуль Juniper MIC3-3D-10XGE-SFPP

детальніше »

Juniper Networks

Інтерфейсний 3D-модуль

детальніше »

Juniper Networks

Інтерфейсний модуль Juniper MIC3-3D-1X100GE-CFP

детальніше »

Juniper Networks

Інтерфейсний модуль Juniper MPC4E-3D-2CGE-8XGE

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини