UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Juniper Networks

Juniper Networks — американська компанія, виробник телекомунікаційного обладнання. Заснована Pradeep Sindhu в 1996 році. Штаб-квартира в Саннівейл (Каліфорнія, Кремнієва долина).

Juniper є одним з лідерів у виробництві мережевого устаткування переважно для інтернет-провайдерів, корпорацій і державного сектору. Компанія пропонує високоякісні пристрої для забезпечення стабільного функціонування та безпеки мережі.

Вироби Juniper достатньо якісні для того, щоб виступати ядром мережі. Це означає, що вони здатні розділяти навантаження по паралельних каналах, швидко перемикатися між основними і резервними каналами, а також, маршрутизувати і коммутувати трафік. Оскільки ядро ​​мережі є основним її елементом, то вимоги, що пред'являються до пристроїв, на яких воно будується, дуже високі. Мережеве обладнання Juniper відповідає цим вимогам.

З моменту створення і до тепер Juniper Networks спеціалізується на розробці обладнання зі швидкісної обробки потокових даних для вищого рівня мережевих рішень. Більшість продуктів компанії використовує мережеві процесори власної розробки, працює під управлінням JUNOS - операційної системи, заснованої на FreeBSD, і містить повний набір POSIX-сумісних команд і інструментів. JUNOS також відома високим ступенем регрес-тестування (три релізи на рік).

Продукція Juniper Networks:

Juniper Networks

Маршрутизатори серії MX — це сімейство високопродуктивних маршрутизаторів Ethernet, які функціонують як універсальна погранична платформа, що здатна забезпечити усі типи сервісів для бізнесу, мобільних і домашніх мереж.

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини