UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Linksys

Компанія Linksys, підрозділ корпорації Cisco Systems, є визнаним світовим лідером у галузі VoIP (передача голосу по мережах IP), бездротових і дротових мереж Ethernet для домашніх користувачів, SOHO (малих і домашніх офісів) і малого бізнесу. Компанія Linksys, розташована в м. Ірвін, штат Каліфорнія, спеціалізується на продуктах і рішеннях, які забезпечують просте і недороге спільне використання широкосмугових підключень до Інтернету, файлів, принтерів, цифрової музики, відеозаписів, фотографій та ігор по дротовій або бездротовій мережі. Ці надійні і прості у використанні продукти світового класу забезпечуються відзначеною нагородами технічною підтримкою, встановлюючи стандарт найвищої якості для споживачів і малого бізнесу.

У червні 2003 року корпорація Cisco Systems, світовий лідер у виробництві мережевого устаткування для Інтернету, придбала приватну на той момент групу Linksys.

Метою корпорації Cisco було вийти на ринок компонентів для домашніх мереж. Метою компанії Linksys було стати партнером компанії, яка допомогла б їй в просуванні новітніх розробок на споживчий ринок. Тепер, з досвідом Cisco в побудові мереж і зручними у використанні виробами Linksys, користувачі і дрібний бізнес можуть будувати високоякісні мережі, розроблені для їх конкретного мережевого середовища.

Продукція Linksys:

Linksys

Дана IP-АТС призначена для підприємств малого бізнесу, але не дивлячись на свій маленький розмір має всі необхідні функції для організації зв'язку (переклад дзвінка, утримання дзвінка, music-on-hold, конференція, автосекретар, групи дозвону і інше). Підключення до мережі оператора зв'язку (телефонної мережі загального користування) як правило проводиться по IP (для підключення використовується протокол SIP)...

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини