UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Planet

PLANET technology corp. утворена в 1990 році на Тайвані і спеціалізується на розробці і виробництві WAN / LAN комунікаційного обладнання. Корпорація добре відома на світових ринках телекомунікацій, вироблене обладнання протягом десятків років забезпечує надійну роботу в багатьох організаціях по всьому світу. Продукція даної фірми властиві високотехнологічні рішення, за рівнем не поступаються досягненням провідних світових фірм-розробників. У 1997 році корпорація отримала сертифікат ISO9002, який свідчить про те, що її продукція відповідає міжнародним стандартам якості. Висока якість продуктів Planet поєднується з помірними цінами, що не менш важливо для ринку. Останнім часом лінійка виробленого обладнання помітно розширилася, при цьому ціни в порівнянні з аналогами інших виробників залишилися помірними. Обладнання PLANET позиціонується на ринку недорогих мережевих рішень малого і середнього офісу з великою гнучкістю і різноманітністю застосовуваних стандартів і вимог. Серед виробленого обладнання повний спектр мережевих карт для персональних і мобільних комп'ютерів, концентратори, маршрутизатори, інтернет-сервери, повний спектр недорогих медиаконвертерів з широким вибором додаткових об'єднуючих пристроїв.

Продукція Planet:

Planet

Медіаконвертер Planet FT-806 використовує технології Fast Ethernet 100Base-FX (оптоволокно) і 10 /100Base-TX (екранована вита пара) для перетворення середовища. Підтримує вибір режимів роботи half-duplex (полудуплекс) і full-duplex (повний дуплекс). Медіаконвертер автоматично налаштовується на найшвидший режим роботи, який підтримується підключеним до нього обладнанням, пов'язаним з портом UTP (екранованої витої пари).

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини