UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

TP-Link

Компанія OmniLink є авторизованим партнером TP-Link в Україні.

Компанія TP-LINK — це всесвітній постачальник мережевого обладнання класу SOHO, лідер ринку мережевих пристроїв в Китаї. Продукція компанії продається в понад 100 країнах світу, кількість користувачів TP-LINK перевищує десятки мільйонів. Приділяючи максимальну увагу контролю якості, ефективності виробництва, досліджень і розробок, компанія TP-LINK продовжує випускати відмічені численними нагородами мережеві пристрої, такі як маршрутизатори, комутатори, ADSL, бездротове обладнання, IP камери, адаптери Powerline, принт-сервери, медиаконвертери і мережеві адаптери.
На сьогоднішній день темпи зростання TP-LINK дають можливість спрогнозувати істотне збільшення частки світового ринку і вхід компанії в першу трійку світових лідерів з продажу мережевого обладнання. TP-LINK продовжує розвиватися і постійно покращує якість своєї продукції і послуг, щоб зробити життя своїх користувачів простіше.

Продукція TP-Link:

TP-Link

Медіаконвертер MC220L використовується для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з витою парою 1000Base-T і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE802.3ab 1000Base-T і IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, медіаконвертер MC220L призначений для використання з мультимодовим/одномодовим оптоволоконним кабелем, що підключається за допомогою роз'ємів SC/LC.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий 1-портовий маршрутизатор TD-W8151N серії N з вбудованим модемом ADSL2+ зі швидкістю передачі даних до 150 Мбіт/с являє собою універсальне рішення, призначене для високошвидкісного підключення та організації спільного доступу до інтернету по бездротовій мережі.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий 4-х портовий маршрутизатор TD-W8951ND серії N з вбудованим модемом ADSL2+ зі швидкістю передачі даних до 150 Мбіт/с являє собою універсальне рішення, призначене для високошвидкісного підключення та організації спільного доступу до інтернету по дротовій або бездротовій мережі.

детальніше »

TP-Link

Компактний 1-портовий Wi-Fi b/g/n-маршрутизатор TL-MR3020 є ідеальним пристроєм для забезпечення підключення смартфонів, планшетів, електронних книжок, ноутбуків до мережі Інтернет.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий маршрутизатор TL-MR3220 серії N з підтримкою стандартів 3G/3.75G дозволяє організувати спільний доступ до мобільного широкосмугового підключення 3G/3.75G для членів сім'ї та друзів під час поїздки в поїзді, відпочинку на природі, в готелі і будь-яких інших місцях в межах зони покриття мережі 3G/3.75G.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий маршрутизатор TL-MR3420 серії N з підтримкою стандартів 3G/3.75G дозволяє організувати спільний доступ до мобільного широкосмугового підключення 3G/3.75G для членів сім'ї та друзів під час поїздки в поїзді, відпочинку на природі, в готелі і будь-яких інших місцях в межах зони покриття мережі 3G/3.75G. При під'єднанні UMTS/HSPA/EVDO USB-модема до маршрутизатора можна в лічені секунди створити точку публічного доступу Wi-Fi.

детальніше »

TP-Link

TL-WR740N — це комбінований дротовий/бездротовий мережевий пристрій, який забезпечує спільний доступ в інтернет і об'єднує в собі функції маршрутизатора і 4-портового комутатора. Даний маршрутизатор використовує технологію 802.11n і сумісний з усіма пристроями, що підтримують стандарти 802.11b і 802.11g. Він забезпечує швидкість передачі даних до 150 Мбіт/с, що значно перевершує швидкість пристроїв на базі 802.11g.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий маршрутизатор TL-WR841N — це комбінований провідний/безпровідний мережевий пристрій, призначений для використання вдома та в маліх офісах. Покращена продуктивність бездротової мережі роутера TL-WR841N робить його ідеальним рішенням для перегляду потокового відео високої чіткості (HD Video), використання VoIP-телефонії та онлайн-ігор.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий маршрутизатор TL-WR841ND — це комбінований дротовий/бездротовий мережевий пристрій із швидкістю безпровідного з'єднання до 300 Мбіт/с, призначене для використання в малих і домашніх офісах. Завдяки чудовим показникам продуктивності TL-WR841ND здатний створювати високошвидкісну мережу, що забезпечує безперебійне і якісне виконання таких задач, як перегляд HD-відео, VoIP і онлайн-ігри.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий маршрутизатор TL-WR940N — це комбінований дротовий/бездротовий мережевий пристрій, призначений для використання в малих і домашніх офісах. Використовуючи технологію MIMO, TL-WR940N дозволяє створити мережу з надвисокою швидкістю передачі даних, завдяки чому можлива безперебійна і якісна робота таких додатків, як онлайн-перегляд відео високої чіткості, IP-телефонія та ігри по мережі.

детальніше »

TP-Link

TL-WR941ND оснащено трьома антенами з підтримкою технології 3x3 MIMO і дозволяє встановити бездротове з'єднання зі швидкістю і дальністю сигналу, збільшеними відповідно в 18 разів і в 6 разів порівняно зі звичайними пристроями на базі стандарту 11g.

детальніше »

TP-Link

Пристрій TL-WR1043ND — це 450 Мбіт/с бездротовий гігабітний роутер 802.11n з оновленим дизайном та кращою потужністю. Завдяки новому чіпсету він здатний забезпечити користувачів швидким дротовим/бездротовим з’єднанням та вражаючим покриттям бездротової мережі, а завдяки вбудованому USB-порту — забезпечити зручне використання принтерів, файлів та медіаконтенту для будь-якого користувача.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий VPN-маршрутизатор на базі технології SafeStream моделі TL-ER604W підтримує швидкість бездротової передачі даних стандарту N, а також Gigabit Ethernet для дротового підключення на всіх портах. Завдяки підтримці декількох VPN-протоколів, надійним і високопродуктивним механізмам VPN TL-ER604W — ідеальний вибір для філій і регіональних офісів, яким потрібен енергоефективний та стабільно працюючий пристрій для забезпечення віддаленого з'єднання з центральним офісом або іншими віддаленими офісами.

детальніше »

TP-Link

Комутатор Fast Ethernet TL-SF1008D призначений для використання вдома або в невеликому офісі, а також в робочих группах.Все 8 портів підтримують технологію авто-MDI/MDIX, не потрібно турбується про тип кабелю, просто вставте кабель в пристрій. Більш того, завдяки інноваційній енергозберігаючій технології комутатор TL-SF1008D дозволить зберегти до 70% споживаної електроенергії...

детальніше »

TP-Link

5-портовий гігабітний настільний комутатор представляє собою просте рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Підвищіть швидкість вашого мережевого сервера і швидкість з'єднання з магістральним комутатором. Більш того, застосування інноваційної енергозберігаючої технології дозволить зберегти до 80% споживаної електроенергії, тому TL-SG1005D є екологічно безпечним пристроєм для вашої офісної мережі...

детальніше »

TP-Link

Комутатор Fast Ethernet TL-SF1016D призначений для використання вдома або в невеликому офісі, а також в робочих групах. Всі 16 портів підтримують технологію авто-MDI/MDIX, не потрібно турбуватися про тип кабелю, просто вставте кабель в пристрій. Більш того, завдяки інноваційній енергозберігаючій технології комутатор TL-SF1016D дозволить зберегти до 70% споживаної електроенергії...

детальніше »

TP-Link

Комутатор Fast Ethernet TL-SF1005D призначений для використання вдома або в невеликому офісі, а також в робочих группах.Все 5 портів підтримують технологію авто-MDI/MDIX, не потрібно турбується про тип кабелю, просто вставте кабель в пристрій. Більш того, завдяки інноваційній енергозберігаючої технології комутатор TL-SF1005D дозволить зберегти до 70% споживаної електроенергії...

детальніше »

TP-Link

8-портовий гігабітний настільний комутатор TL-SG1008D є простим рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Підвищіть швидкість мережевого сервера і швидкість підключення до магістрального комутатора, зробіть підключення комп'ютера до гігабітного Інтернет реальністю. Більш того, застосування інноваційної енергозберігаючої технології...

детальніше »

TP-Link

Smart комутатор TL-SG2008 оснащений 8 гігабітними портами з роз'ємом RJ45 P. Комутатор забезпечує високу продуктивність, має функцію пріоритезації даних (QoS) рівня Enterprise, надійними стратегіями захисту і безліччю функцій управління 2 рівня. Smart комутатор TL-SG2008 є ефективним і економічним рішенням для малого і середнього бізнесу...

детальніше »

TP-Link

Комутатор TL-SG2424P має 24 порти на 10/100/1000 Мбіт/с з підтримкою PoE (стандарти 802.3at / af). Загальна споживана потужність при використанні технології Power over Ethernet становить 180 Ватт, що цілком достатньо для установки бездротових точок доступу або мережевих IP-камер спостереження. Крім того, комутатор має 4 комбінованих роз'єми SFP — це додаткові можливості для зміни мережі...

детальніше »

TP-Link

Smart комутатор TL-SL2210 оснащений 8 портами 10/100 Мбіт/с (RJ45), 1 портом 10/100/1000 Мбіт / с (RJ45) і одним гігабітним роз'ємом SFP. Комутатор забезпечує високу продуктивність, має функцію пріоритезації даних (QoS) рівня Enterprise, надійну стратегію захисту і безліч функцій управління 2 рівня...

детальніше »

TP-Link

Керований комутатор TL-SL2218 оснащений 16-ю портами 10/100 Мбіт/с з роз'ємом RJ45, двома портами 10/100/1000 Мбіт / с з роз'ємом RJ45 і двома комбінованими гігабітними слотами SFP. Комутатор має відмінні робочі характеристики, функцію пріоритезації даних (QoS) рівня enterprise, надійні способи захисту і безліч функцій управління 2 рівня...

детальніше »

TP-Link

Керований комутатор TL-SL2428 оснащений 24 портами 10/100 Мбіт/с з роз'ємом RJ45, 4 портами 10/100/1000 Мбіт/с з роз'ємом RJ45 і двома комбінованими гігабітними слотами SFP. Комутатор має відмінні робочі характеристики, функцію пріоритезації даних (QoS) рівня enterprise, надійні способи захисту і безліч функцій управління 2 рівня...

детальніше »

TP-Link

JetStream ™ гігабітний L2 Lite керований комутатор оснащений 8-и портами 10/100/1000 Мбіт/с, має відмінні характеристики, функцію пріоритезації даних (QoS) рівня enterprise, досконаліші способи захисту і безліч функцій управління рівня layer 2. Крім того, комутатор має 2 гігабітних роз'єму SFP — додаткові можливості для зміни мережі. TL-SG3210 — ефективне і економічне рішення для малого та середнього бізнесу...

детальніше »

TP-Link

Гігабітний керований JetStreamTM комутатор TL-SG3216 оснащений 16-ю портами 10/100/1000 Мбіт/с. Пристрій забезпечує високу продуктивність, оснащений функцією QoS корпоративного рівня, має ширші можливості захисту і різноманітні функції управління layer 2...

детальніше »

TP-Link

Модель комутатора TL-SG3424P має 24 порти 10/100/1000 Мбіт/с з підтримкою PoE, сумісного зі стандартом 802.3at/af, з живленням за технологією Power over Ethernet не більше 320 Ватт, чого цілком вистачає для установки бездротових точок доступу або мережевих IP-камер спостереження. Крім того, комутатор має 4 комбінованих роз'єми SFP — додаткові можливості для зміни мережі...

детальніше »

TP-Link

Комутатор TL-SG5412F призначений для професійного використання і надає широкий набір функцій управління другого рівня. Ви завжди будете мати у своєму розпорядженні максимальну пропускну здатністю, які б завдання не вирішувалися — створення робочої групи у віддаленому кінці мережі, де потрібна хороша продуктивність, або використання комутатора в якості пристрою «рівня агрегації» в мережах різних підприємств...

детальніше »

TP-Link

Комутатор TL-SG5428 призначений для професійного використання і надає широкий набір функцій управління другого рівня. Комутатор забезпечує високу продуктивність і дозволяє працювати на максимальній швидкості навіть крайнім вузлам вашої мережі. Його також можна використовувати в якості магістралі для гігабітних Ethernet-комутаторів і серверів в невеликих мережах...

детальніше »

TP-Link

Маршрутизатор з вбудованим модемом ADSL2 + TD-8817 є високопродуктивний маршрутизатор з модемом, який підтримує надійне підключення по повношвидкісному стандарту ADSL2 +. Це недороге мережеве рішення для дому та малого бізнесу. Пристрій 2-в-1 поєднує в собі функції високошвидкісного модему DSL, маршрутизатора NAT з 1 портом 10/100 Мбіт/с...

детальніше »

TP-Link

Маршрутизатор з вбудованим модемом ADSL2 + TD-8816 є високопродуктивний маршрутизатор з модемом, який підтримує надійне підключення по повношвидкісному стандарту ADSL2 +. Це недороге мережеве рішення для дому та малого бізнесу.Пристрій 2-в-1 поєднує в собі функції високошвидкісного модему DSL, маршрутизатора NAT з 1 портом 10/100 Мбіт/с...

детальніше »

TP-Link

Гігабітний широкосмуговий маршрутизатор з балансуванням навантаження TL-ER5120 надасть вам великі можливості по обробці даних, а також широкий набір корисних функцій, до яких відносяться: балансування навантаження, контроль доступу, блокування IM/P2P, захист від DoS, контроль пропускної здатності, ліміт сесій, PPPoE сервер і інші...

детальніше »

TP-Link

Гігабітний VPN маршрутизатор на базі технології SafeStream ™ TL-ER6020 надасть вам великі можливості по обробці інформації та широкий набір різноманітних функцій, до яких відносяться IPsec / PPTP / L2TP VPN, балансування навантаження, контроль доступу, IM / P2P блокування, захист від DoS, контроль пропускної здатності, ліміт сесій, сервер PPPoE і інші...

детальніше »

TP-Link

Гігабітний VPN маршрутизатор на базі технології SafeStream ™ TL-ER6120 надасть вам великі можливості по обробці інформації, а також широкий набір різноманітних функцій, до яких відносяться: IPsec / PPTP / L2TP VPN, балансування навантаження, контроль доступу, IM / P2P блокування, захист від DoS, контроль пропускної здатності, ліміт сесій, сервер PPPoE і інші...

детальніше »

TP-Link

Широкосмуговий маршрутизатор з балансуванням навантаження TL-R470T + — це вдале рішення для малого бізнесу. Це продуктивний і надійний пристрій, що максимально окупить ваші вкладення. Маршрутизатор оснащений трьома взаємозамінними портами WAN / LAN і підтримує до 4-х портів WAN, що дозволяє використовувати різні можливості Інтернет-підключення...

детальніше »

TP-Link

Широкосмуговий маршрутизатор з балансуванням навантаження TL-R480T + — це вдале рішення для малого бізнесу. Це продуктивний і надійний пристрій, що максимально окупить ваші вкладення. Маршрутизатор оснащений трьома взаємозамінними портами WAN / LAN і підтримує до 4-х портів WAN, що дозволяє використовувати різні можливості Інтернет-підключення за допомогою одного пристрою...

детальніше »

TP-Link

Гігабітний широкосмуговий VPN — маршрутізатор на базі технології SafeStream ™ TL-R600VPN підтримує з'єднання по мережі Ethernet зі швидкістю до одного гігабіта в секунду як через порти WAN, так і через порти LAN, що гарантує високу швидкість проводового з'єднання. Крім того, маршрутизатор підтримує декілька протоколів VPN...

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини