UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

TP-Link

Компанія OmniLink є авторизованим партнером TP-Link в Україні.

Компанія TP-LINK — це всесвітній постачальник мережевого обладнання класу SOHO, лідер ринку мережевих пристроїв в Китаї. Продукція компанії продається в понад 100 країнах світу, кількість користувачів TP-LINK перевищує десятки мільйонів. Приділяючи максимальну увагу контролю якості, ефективності виробництва, досліджень і розробок, компанія TP-LINK продовжує випускати відмічені численними нагородами мережеві пристрої, такі як маршрутизатори, комутатори, ADSL, бездротове обладнання, IP камери, адаптери Powerline, принт-сервери, медиаконвертери і мережеві адаптери.
На сьогоднішній день темпи зростання TP-LINK дають можливість спрогнозувати істотне збільшення частки світового ринку і вхід компанії в першу трійку світових лідерів з продажу мережевого обладнання. TP-LINK продовжує розвиватися і постійно покращує якість своєї продукції і послуг, щоб зробити життя своїх користувачів простіше.

Продукція TP-Link:

TP-Link

Медіаконвертер MC220L використовується для перетворення сигналу і подальшого з'єднання оптоволоконного кабелю 1000BASE-SX/LX/LH з витою парою 1000Base-T і навпаки. Розроблений спеціально під стандарти IEEE802.3ab 1000Base-T і IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH, медіаконвертер MC220L призначений для використання з мультимодовим/одномодовим оптоволоконним кабелем, що підключається за допомогою роз'ємів SC/LC.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий 1-портовий маршрутизатор TD-W8151N серії N з вбудованим модемом ADSL2+ зі швидкістю передачі даних до 150 Мбіт/с являє собою універсальне рішення, призначене для високошвидкісного підключення та організації спільного доступу до інтернету по бездротовій мережі.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий 4-х портовий маршрутизатор TD-W8951ND серії N з вбудованим модемом ADSL2+ зі швидкістю передачі даних до 150 Мбіт/с являє собою універсальне рішення, призначене для високошвидкісного підключення та організації спільного доступу до інтернету по дротовій або бездротовій мережі.

детальніше »

TP-Link

Компактний 1-портовий Wi-Fi b/g/n-маршрутизатор TL-MR3020 є ідеальним пристроєм для забезпечення підключення смартфонів, планшетів, електронних книжок, ноутбуків до мережі Інтернет.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий маршрутизатор TL-MR3220 серії N з підтримкою стандартів 3G/3.75G дозволяє організувати спільний доступ до мобільного широкосмугового підключення 3G/3.75G для членів сім'ї та друзів під час поїздки в поїзді, відпочинку на природі, в готелі і будь-яких інших місцях в межах зони покриття мережі 3G/3.75G.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий маршрутизатор TL-MR3420 серії N з підтримкою стандартів 3G/3.75G дозволяє організувати спільний доступ до мобільного широкосмугового підключення 3G/3.75G для членів сім'ї та друзів під час поїздки в поїзді, відпочинку на природі, в готелі і будь-яких інших місцях в межах зони покриття мережі 3G/3.75G. При під'єднанні UMTS/HSPA/EVDO USB-модема до маршрутизатора можна в лічені секунди створити точку публічного доступу Wi-Fi.

детальніше »

TP-Link

TL-WR740N — це комбінований дротовий/бездротовий мережевий пристрій, який забезпечує спільний доступ в інтернет і об'єднує в собі функції маршрутизатора і 4-портового комутатора. Даний маршрутизатор використовує технологію 802.11n і сумісний з усіма пристроями, що підтримують стандарти 802.11b і 802.11g. Він забезпечує швидкість передачі даних до 150 Мбіт/с, що значно перевершує швидкість пристроїв на базі 802.11g.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий маршрутизатор TL-WR841N — це комбінований провідний/безпровідний мережевий пристрій, призначений для використання вдома та в маліх офісах. Покращена продуктивність бездротової мережі роутера TL-WR841N робить його ідеальним рішенням для перегляду потокового відео високої чіткості (HD Video), використання VoIP-телефонії та онлайн-ігор.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий маршрутизатор TL-WR841ND — це комбінований дротовий/бездротовий мережевий пристрій із швидкістю безпровідного з'єднання до 300 Мбіт/с, призначене для використання в малих і домашніх офісах. Завдяки чудовим показникам продуктивності TL-WR841ND здатний створювати високошвидкісну мережу, що забезпечує безперебійне і якісне виконання таких задач, як перегляд HD-відео, VoIP і онлайн-ігри.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий маршрутизатор TL-WR940N — це комбінований дротовий/бездротовий мережевий пристрій, призначений для використання в малих і домашніх офісах. Використовуючи технологію MIMO, TL-WR940N дозволяє створити мережу з надвисокою швидкістю передачі даних, завдяки чому можлива безперебійна і якісна робота таких додатків, як онлайн-перегляд відео високої чіткості, IP-телефонія та ігри по мережі.

детальніше »

TP-Link

TL-WR941ND оснащено трьома антенами з підтримкою технології 3x3 MIMO і дозволяє встановити бездротове з'єднання зі швидкістю і дальністю сигналу, збільшеними відповідно в 18 разів і в 6 разів порівняно зі звичайними пристроями на базі стандарту 11g.

детальніше »

TP-Link

Пристрій TL-WR1043ND — це 450 Мбіт/с бездротовий гігабітний роутер 802.11n з оновленим дизайном та кращою потужністю. Завдяки новому чіпсету він здатний забезпечити користувачів швидким дротовим/бездротовим з’єднанням та вражаючим покриттям бездротової мережі, а завдяки вбудованому USB-порту — забезпечити зручне використання принтерів, файлів та медіаконтенту для будь-якого користувача.

детальніше »

TP-Link

Бездротовий VPN-маршрутизатор на базі технології SafeStream моделі TL-ER604W підтримує швидкість бездротової передачі даних стандарту N, а також Gigabit Ethernet для дротового підключення на всіх портах. Завдяки підтримці декількох VPN-протоколів, надійним і високопродуктивним механізмам VPN TL-ER604W — ідеальний вибір для філій і регіональних офісів, яким потрібен енергоефективний та стабільно працюючий пристрій для забезпечення віддаленого з'єднання з центральним офісом або іншими віддаленими офісами.

детальніше »

TP-Link

Комутатор Fast Ethernet TL-SF1008D призначений для використання вдома або в невеликому офісі, а також в робочих группах.Все 8 портів підтримують технологію авто-MDI/MDIX, не потрібно турбується про тип кабелю, просто вставте кабель в пристрій. Більш того, завдяки інноваційній енергозберігаючій технології комутатор TL-SF1008D дозволить зберегти до 70% споживаної електроенергії...

детальніше »

TP-Link

5-портовий гігабітний настільний комутатор представляє собою просте рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Підвищіть швидкість вашого мережевого сервера і швидкість з'єднання з магістральним комутатором. Більш того, застосування інноваційної енергозберігаючої технології дозволить зберегти до 80% споживаної електроенергії, тому TL-SG1005D є екологічно безпечним пристроєм для вашої офісної мережі...

детальніше »

TP-Link

Комутатор Fast Ethernet TL-SF1016D призначений для використання вдома або в невеликому офісі, а також в робочих групах. Всі 16 портів підтримують технологію авто-MDI/MDIX, не потрібно турбуватися про тип кабелю, просто вставте кабель в пристрій. Більш того, завдяки інноваційній енергозберігаючій технології комутатор TL-SF1016D дозволить зберегти до 70% споживаної електроенергії...

детальніше »

TP-Link

Комутатор Fast Ethernet TL-SF1005D призначений для використання вдома або в невеликому офісі, а також в робочих группах.Все 5 портів підтримують технологію авто-MDI/MDIX, не потрібно турбується про тип кабелю, просто вставте кабель в пристрій. Більш того, завдяки інноваційній енергозберігаючої технології комутатор TL-SF1005D дозволить зберегти до 70% споживаної електроенергії...

детальніше »

TP-Link

8-портовий гігабітний настільний комутатор TL-SG1008D є простим рішення для переходу на гігабітний Ethernet. Підвищіть швидкість мережевого сервера і швидкість підключення до магістрального комутатора, зробіть підключення комп'ютера до гігабітного Інтернет реальністю. Більш того, застосування інноваційної енергозберігаючої технології...

детальніше »

TP-Link

Smart комутатор TL-SG2008 оснащений 8 гігабітними портами з роз'ємом RJ45 P. Комутатор забезпечує високу продуктивність, має функцію пріоритезації даних (QoS) рівня Enterprise, надійними стратегіями захисту і безліччю функцій управління 2 рівня. Smart комутатор TL-SG2008 є ефективним і економічним рішенням для малого і середнього бізнесу...

детальніше »

TP-Link

Комутатор TL-SG2424P має 24 порти на 10/100/1000 Мбіт/с з підтримкою PoE (стандарти 802.3at / af). Загальна споживана потужність при використанні технології Power over Ethernet становить 180 Ватт, що цілком достатньо для установки бездротових точок доступу або мережевих IP-камер спостереження. Крім того, комутатор має 4 комбінованих роз'єми SFP — це додаткові можливості для зміни мережі...

детальніше »

TP-Link

Smart комутатор TL-SL2210 оснащений 8 портами 10/100 Мбіт/с (RJ45), 1 портом 10/100/1000 Мбіт / с (RJ45) і одним гігабітним роз'ємом SFP. Комутатор забезпечує високу продуктивність, має функцію пріоритезації даних (QoS) рівня Enterprise, надійну стратегію захисту і безліч функцій управління 2 рівня...

детальніше »

TP-Link

Керований комутатор TL-SL2218 оснащений 16-ю портами 10/100 Мбіт/с з роз'ємом RJ45, двома портами 10/100/1000 Мбіт / с з роз'ємом RJ45 і двома комбінованими гігабітними слотами SFP. Комутатор має відмінні робочі характеристики, функцію пріоритезації даних (QoS) рівня enterprise, надійні способи захисту і безліч функцій управління 2 рівня...

детальніше »

TP-Link

Керований комутатор TL-SL2428 оснащений 24 портами 10/100 Мбіт/с з роз'ємом RJ45, 4 портами 10/100/1000 Мбіт/с з роз'ємом RJ45 і двома комбінованими гігабітними слотами SFP. Комутатор має відмінні робочі характеристики, функцію пріоритезації даних (QoS) рівня enterprise, надійні способи захисту і безліч функцій управління 2 рівня...

детальніше »

TP-Link

JetStream ™ гігабітний L2 Lite керований комутатор оснащений 8-и портами 10/100/1000 Мбіт/с, має відмінні характеристики, функцію пріоритезації даних (QoS) рівня enterprise, досконаліші способи захисту і безліч функцій управління рівня layer 2. Крім того, комутатор має 2 гігабітних роз'єму SFP — додаткові можливості для зміни мережі. TL-SG3210 — ефективне і економічне рішення для малого та середнього бізнесу...

детальніше »

TP-Link

Гігабітний керований JetStreamTM комутатор TL-SG3216 оснащений 16-ю портами 10/100/1000 Мбіт/с. Пристрій забезпечує високу продуктивність, оснащений функцією QoS корпоративного рівня, має ширші можливості захисту і різноманітні функції управління layer 2...

детальніше »

TP-Link

Модель комутатора TL-SG3424P має 24 порти 10/100/1000 Мбіт/с з підтримкою PoE, сумісного зі стандартом 802.3at/af, з живленням за технологією Power over Ethernet не більше 320 Ватт, чого цілком вистачає для установки бездротових точок доступу або мережевих IP-камер спостереження. Крім того, комутатор має 4 комбінованих роз'єми SFP — додаткові можливості для зміни мережі...

детальніше »

TP-Link

Комутатор TL-SG5412F призначений для професійного використання і надає широкий набір функцій управління другого рівня. Ви завжди будете мати у своєму розпорядженні максимальну пропускну здатністю, які б завдання не вирішувалися — створення робочої групи у віддаленому кінці мережі, де потрібна хороша продуктивність, або використання комутатора в якості пристрою «рівня агрегації» в мережах різних підприємств...

детальніше »

TP-Link

Комутатор TL-SG5428 призначений для професійного використання і надає широкий набір функцій управління другого рівня. Комутатор забезпечує високу продуктивність і дозволяє працювати на максимальній швидкості навіть крайнім вузлам вашої мережі. Його також можна використовувати в якості магістралі для гігабітних Ethernet-комутаторів і серверів в невеликих мережах...

детальніше »

TP-Link

Маршрутизатор з вбудованим модемом ADSL2 + TD-8817 є високопродуктивний маршрутизатор з модемом, який підтримує надійне підключення по повношвидкісному стандарту ADSL2 +. Це недороге мережеве рішення для дому та малого бізнесу. Пристрій 2-в-1 поєднує в собі функції високошвидкісного модему DSL, маршрутизатора NAT з 1 портом 10/100 Мбіт/с...

детальніше »

TP-Link

Маршрутизатор з вбудованим модемом ADSL2 + TD-8816 є високопродуктивний маршрутизатор з модемом, який підтримує надійне підключення по повношвидкісному стандарту ADSL2 +. Це недороге мережеве рішення для дому та малого бізнесу.Пристрій 2-в-1 поєднує в собі функції високошвидкісного модему DSL, маршрутизатора NAT з 1 портом 10/100 Мбіт/с...

детальніше »

TP-Link

Гігабітний широкосмуговий маршрутизатор з балансуванням навантаження TL-ER5120 надасть вам великі можливості по обробці даних, а також широкий набір корисних функцій, до яких відносяться: балансування навантаження, контроль доступу, блокування IM/P2P, захист від DoS, контроль пропускної здатності, ліміт сесій, PPPoE сервер і інші...

детальніше »

TP-Link

Гігабітний VPN маршрутизатор на базі технології SafeStream ™ TL-ER6020 надасть вам великі можливості по обробці інформації та широкий набір різноманітних функцій, до яких відносяться IPsec / PPTP / L2TP VPN, балансування навантаження, контроль доступу, IM / P2P блокування, захист від DoS, контроль пропускної здатності, ліміт сесій, сервер PPPoE і інші...

детальніше »

TP-Link

Гігабітний VPN маршрутизатор на базі технології SafeStream ™ TL-ER6120 надасть вам великі можливості по обробці інформації, а також широкий набір різноманітних функцій, до яких відносяться: IPsec / PPTP / L2TP VPN, балансування навантаження, контроль доступу, IM / P2P блокування, захист від DoS, контроль пропускної здатності, ліміт сесій, сервер PPPoE і інші...

детальніше »

TP-Link

Широкосмуговий маршрутизатор з балансуванням навантаження TL-R470T + — це вдале рішення для малого бізнесу. Це продуктивний і надійний пристрій, що максимально окупить ваші вкладення. Маршрутизатор оснащений трьома взаємозамінними портами WAN / LAN і підтримує до 4-х портів WAN, що дозволяє використовувати різні можливості Інтернет-підключення...

детальніше »

TP-Link

Широкосмуговий маршрутизатор з балансуванням навантаження TL-R480T + — це вдале рішення для малого бізнесу. Це продуктивний і надійний пристрій, що максимально окупить ваші вкладення. Маршрутизатор оснащений трьома взаємозамінними портами WAN / LAN і підтримує до 4-х портів WAN, що дозволяє використовувати різні можливості Інтернет-підключення за допомогою одного пристрою...

детальніше »

TP-Link

Гігабітний широкосмуговий VPN — маршрутізатор на базі технології SafeStream ™ TL-R600VPN підтримує з'єднання по мережі Ethernet зі швидкістю до одного гігабіта в секунду як через порти WAN, так і через порти LAN, що гарантує високу швидкість проводового з'єднання. Крім того, маршрутизатор підтримує декілька протоколів VPN...

детальніше »

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини