UA RU

Оптичні модулі

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

Xtramus

Маючи багаторічний професійний досвід в області мережевих комунікаційних технологій, заснована в липні 2001 року, Xtramus Technologies спеціалізується на наданні високопродуктивних, передових пристроїв тестування, які відповідають промисловим стандартам і з меншими витратами та за коротший час тестування дають можливість отримати точні результати випробувань.

Кваліфікована та досвідчена команда Xtramus Technologies, працює над тим, щоб досягти абсолютної інтеграції програмного забезпечення, утилітів і апаратних засобів, тому що це наш обов'язок надавати інтуїтивно зрозумілі, гнучкі, надійні і швидкі тестові рішення.

З пристрастю, відданістю і зобов'язанням забезпечити тільки найкраще для наших клієнтів, ми будемо відстоювати нашу репутацію і стандарти, як однієї з провідних світових компаній в області тестування пристроїв мережі зв'язку.

Місія компанії полягає в тому, щоб забезпечити інноваційні та високопродуктивні рішення, які відповідають потребам і стандартам клієнтів для тестування мереж зв'язку.

Продукція Xtramus:

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 19.09.2017

  Нове надходження OmniLite та OmniOptic (18.09.2017)

  Чергове оновлення асортименту на нашому складі. Поспішайте замовити необхідне!

 • 04.09.2017

  Нові надходження (4.09.17)

  Шановні партнери! До нас на склад надійшло нове обладнання. Замовляйте необхідне!

 • 23.08.2017

  Святкуємо Незалежність!

  Ми створюємо новітню українську державу, втілюємо в реальність одвічну мрію нашого народу — бути незалежним і вільним у своїх поглядах та переконаннях

Всі новини