UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Xtramus

Маючи багаторічний професійний досвід в області мережевих комунікаційних технологій, заснована в липні 2001 року, Xtramus Technologies спеціалізується на наданні високопродуктивних, передових пристроїв тестування, які відповідають промисловим стандартам і з меншими витратами та за коротший час тестування дають можливість отримати точні результати випробувань.

Кваліфікована та досвідчена команда Xtramus Technologies, працює над тим, щоб досягти абсолютної інтеграції програмного забезпечення, утилітів і апаратних засобів, тому що це наш обов'язок надавати інтуїтивно зрозумілі, гнучкі, надійні і швидкі тестові рішення.

З пристрастю, відданістю і зобов'язанням забезпечити тільки найкраще для наших клієнтів, ми будемо відстоювати нашу репутацію і стандарти, як однієї з провідних світових компаній в області тестування пристроїв мережі зв'язку.

Місія компанії полягає в тому, щоб забезпечити інноваційні та високопродуктивні рішення, які відповідають потребам і стандартам клієнтів для тестування мереж зв'язку.

Продукція Xtramus:

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

 • 14.03.2019 новини компанії

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei

  Компанія Омнілінк розширила свій тестовий стенд комутаторами від Huawei, а саме моделями: S1720X-16XWR-E S6720S-26Q-EI-24S S6720-50L-HI-48S CE6780-48S6Q-EI Модельний ряд комутаторів Huawei має задовольнити будь-яку потребу в побудові та модернізації мереж зв’язку операторського класу.

 • 21.01.2019 новини технологій

  Огляд найпоширеніших 400G-трансіверів

  Ще в 2017 році Broadcom анонсував новий мережевий чіпсет Tomahawk 3, здатний підтримувати платформи Ethernetу конфігурації 32 порти по 400G. Вендори Arista, Cisco, Nokia та деякі інші вже анонсували свої нові продукти із підтримкою 400GE та прогнозують зростання кількості інсталяцій вже у 2019 році. Ми розкажемо про 400G-трансівери, які вже використовуються та будуть використовуватись у майбутньому для 400G-з'єднань.

 • 21.12.2018 новини компанії

  Новинки від Mikrotik

  Презентація нових продуктів Mikrotik в асортименті рішень OMNILINK

Всі новини