UA RU

Оптичні модулі

Модулі для маршрутизаторів

Комутатори

Магістральні маршрутизатори

Пасивне обладнання

Мультиплексори

Оптичний кабель

Системи IP-телефонії

Медіаконвертери

Wi-Fi обладнання

Маршрутизатори

PON

Xtramus

Маючи багаторічний професійний досвід в області мережевих комунікаційних технологій, заснована в липні 2001 року, Xtramus Technologies спеціалізується на наданні високопродуктивних, передових пристроїв тестування, які відповідають промисловим стандартам і з меншими витратами та за коротший час тестування дають можливість отримати точні результати випробувань.

Кваліфікована та досвідчена команда Xtramus Technologies, працює над тим, щоб досягти абсолютної інтеграції програмного забезпечення, утилітів і апаратних засобів, тому що це наш обов'язок надавати інтуїтивно зрозумілі, гнучкі, надійні і швидкі тестові рішення.

З пристрастю, відданістю і зобов'язанням забезпечити тільки найкраще для наших клієнтів, ми будемо відстоювати нашу репутацію і стандарти, як однієї з провідних світових компаній в області тестування пристроїв мережі зв'язку.

Місія компанії полягає в тому, щоб забезпечити інноваційні та високопродуктивні рішення, які відповідають потребам і стандартам клієнтів для тестування мереж зв'язку.

Продукція Xtramus:

Зареєструватися

 

Акції


Оновлення


Новини

Всі новини